Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Makine
Makine
Makine
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
kapat test
EĞİTİM ÖRGÜTLERİNDE DEĞİŞİM YÖNETİMİ ( EĞİTİM ÖRGÜTLERİNDE DEĞİŞİM YÖNETİMİ )
Eğitim Örgütlerinde Değişim Yönetimi
EĞİTİM ÖRGÜTLERİNDE DEĞİŞİM YÖNETİMİ ( EĞİTİM ÖRGÜTLERİNDE DEĞİŞİM YÖNETİMİ )
Barkod
: 9786053202561
Basım Yılı
:
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 135x195 mm
Sayfa Sayısı
: 296
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
24 Saatte Kargoda
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
42,00
İndirimli Fiyatı
34,02
Kazanılan Puan
102 NP
Bu ürünü 2071 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı
Eser bu hâliyle değişme, örgütsel değişme ve değişim yönetimi konusunda iyi bir referans kitabı niteliğindedir. Kitaba yakın bir gözlem, onun ne denli yoğun bir çaba ile hazırlandığını, onlarca kaynağa dayalı ’scholarly’ titiz bir çalışma olduğunu görme imkânı vermektedir. Kitabın bu niteliklerinden dolayı öğrencim ve meslektaşım Dr. M. Akif Helvacı“yı yürekten kutluyor; eserinin tüm ilgililere yararlı olmasını diliyorum.

05. 03. 2010

Prof. Dr. Ali Balcı - Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi’Eğitim Örgütlerinde Değişim Yönetimi’ kitabınızı yeni okudum, konuyla ilgili ilke, yaklaşım ve modelleri bir arada görebildiğimiz oldukça doyurucu bir kitap. Bunun için teşekkür etmek istedim. Ayrıca kitabınızı yeni açtığımız tıp eğitimi doktora programımızda kaynak kitaplar listesine aldığımızı belirtmek isterim.

13. 02. 2008

Dr. M. Ali Gülpınar - MÜTF Tıp Eğitimi Anabilim DalıBu eserin, eğitim örgütlerinde değişimi/yeniliği etkili bir şekilde gerçekleştirmek isteyen eğitim yöneticilerine çok büyük katkılar sağlayacağını düşünüyorum. Alandaki bu boşluğu doldurduğu için yazara teşekkür ediyorum.

Bülent Şahin - İl Milli Eğitim MüdürüBu kitap, çağdaş eğitim kurumlarını yaratacak dinamikleri, teknikleri ve kavramları örneklerle çok iyi açıklıyor. Okulu geliştirme çabalarına çok önemli katkılar sağlıyor. Yazarını kutluyorum.

Güvenç Gürses - Milli Eğitim MüfettişiOkullarda değişimi yönetme durumunda olan her yönetici için bu eser rehber niteliği taşıyor. Okul yöneticilerinin yararlanması açısın-dan önemli bir kaynak. Alana böyle bir eser kazandırdığı için yazarı kutluyorum.

Eşref Uçar - YİBO Müdürü
Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: