Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
10 Roman
2017 Çok Satan
2018 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hemingway Kitap
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
KÜLTÜR
KÜLTÜR
Mutlaka Okunması Gereken 20 Kitap
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
YGS-LYS SHAKESPEARE PARAGRAF (  )
YGS-LYS Shakespeare Paragraf
Yorumları oku
%30 İndirim
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 15.5 x 21.5 (cm)
Sayfa Sayısı
: 320
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-3 iş günü temin
Liste Fiyatı
: 20,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 14,00 TL
Kazanılan Puan
: 42 NP
Barkod
: 9786055538279
Basım Yılı
: Ekim 2016
Ürünün Tanıtımı

Sevgili Öğrenciler,


Üzerinde dikkatle çalıştığımız elinizdeki bu “Shakespeare Paragraf” kitabını sizlere sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm sınavların paragraf soru kökleri, biçimsel özellikleri incelenerek hazırlanmıştır bu kitap. 1000’den fazla ÖSYM paragraf sorusuna uygun paragraflara yer verilerek piyasadaki en kapsamlı “Shakespeare Paragraf” kitabını oluşturduk.

Shakespeare Paragraf kitabında mümkün olduğunca ÖSYM’nin hazırladığı özgün soru tiplerine yer verdik. Kitabımızın birinci bölümünde paragraf konusunu ana başlıklar altında sizlere yardımcı olması amacıyla örnek sorulara yer verdik. Çözümlü soru sayısını mümkün olduğunca az saydıa tuttuk, fakat yine de bazı kritik soru tiplerine yönelik çözümler detaylı olarak eklendi. Soru sayısı kadar seçilen metinlerin niteliğine, içerik yelpazesinin (sanat, edebiyat, bilim, teknoloji, doğa, spor, sağlık, felsefe, sosyoloji vs.) geniş olmasına özellikle dikkat edildi. Bu yönüyle Kim Korkar Paragraf’tan, soru çözmenin yanında, okuma hızını artırmaya yönelik yapılabilecek “paragraf okuma çalışmaları” için de doğal bir kaynak hâline geldi. Shakespeare Paragraf Kitabı’nın başka bir özelliği, kitaptaki soruların tamamının YGS hazırlık öğrencilerine çözdürülmüş ve öğrenci gözüyle kitabın işlevsel hâle getirilmiş olmasıdır. Öğrencilerin sorulara verdikleri tepkiler de ölçme-değerlendirme yaklaşımı içerisinde değerlendirilerek ÖSYM formatına en yakın noktaya getirilmiştir.


“Shakespeare Paragraf” kitabının diğer kitaplardan önemli bir farkı ise kitabın kendine yıllardır bu işe gönül vermiş kalemlerden çıkmasıdır. Her seviye ve branştaki öğrencilere kitabın gerçekten faydalı olacağına samimiyetle inanıyoruz.

Bu ürünü 678 kişi görüntüledi.
Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala: