Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
TEORİDEN UYGULAMAYA ÇOK ULUSLU ORTAMDA GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ ( TEORİDEN UYGULAMAYA ÇOK ULUSLU ORTAMDA GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ )
Teoriden Uygulamaya ÇOK ULUSLU ORTAMDA GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ
TEORİDEN UYGULAMAYA ÇOK ULUSLU ORTAMDA GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ ( TEORİDEN UYGULAMAYA ÇOK ULUSLU ORTAMDA GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ )
Barkod
: 9786254391590
Basım Yılı
: Şubat 2021
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16x23,5
Sayfa Sayısı
: 282
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
24 Saatte Kargoda
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
32,00
İndirimli Fiyatı
25,92
Kazanılan Puan
78 NP
Bu ürünü 221 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı
Girişimcilik, tarihsel süreç içerisinde üretim kaynaklarından biri olarak tanımlanmış ve daha çok istihdam kavramıyla bütünleştirilmiştir. Entelektüel sermayenin kolektif kullanımını organize eden, yöneten, dönüştüren ve geleceğini tasarlayan, üretim sürecini baştan sona yöneten bu değerli kaynağın eğitimi şüphesiz çok önemlidir. Bilgi Devrimi sonrasında Endüstri 4. 0 ile önceden tek yeteneğe odaklı olarak yapılan “Girişimcilik Eğitimi” yerini birden fazla sosyal ve teknik yeterliliği öne çıkaran disiplinlerarası anlayışla hazırlanan bir eğitim modeline bırakmak durumunda kalmıştır.
Bu eser, işletme, ekonomi, hukuk ve eğitim bilimleri yönüyle alanda öncül nitelik taşıyan bir kimliğe sahip, disiplinlerarası yaklaşımla yazılmış bir eserdir.
Uluslararası ortamlarda uygulanan iki farklı “Girişimcilik Eğitimi” kitaba dâhil edilmiş ve kitap saha uygulamaları temelinde kaleme alınmıştır.
Bölüm yazarları, kitabın esasını oluşturan uluslararası projelerde de aktif eğitici, planlayıcı ve uygulayıcı olarak yer almışlardır.
Kitabın; akademik altyapının saha çalışmaları ile örtüştürüldüğü, farklı bilim alanlarından ve iş dünyasından gelen bölüm yazarlarının oluşturdukları sinerji ile ortaya çıkarılan, kendine özgü bir çalışma olarak yazına katkı sağlayacağı düşünülmektedir.
Prof. Dr. Ali Halıcı - Prof. Dr. Ünsal Sığrı
Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: