Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
PAZARLAMA METAFORLARI (  )
Pazarlama Metaforları
PAZARLAMA METAFORLARI (  )
Barkod
: 9789944186742
Basım Yılı
:
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 13.5 x 20 (cm)
Sayfa Sayısı
: 216
Cilt Durumu
: Ciltli
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-7 iş günü temin
%27 İNDİRİM
Liste Fiyatı
22,22
İndirimli Fiyatı
16,22
Kazanılan Puan
49 NP
Bu ürünü 443 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

İnsanlar, sebzeler ya da kozmik zerrecikler - hepimiz uzaklardaki görünmeyen bir kavalcının çaldığı esrarengiz ezgiye uyarak dans ederiz.
Albert Einstein

Sebzelerin ve kozmik zerreciklerin değil esrarengiz bir ezgiye, herhangi bir ezgiye ayak uydurarak dans ettiğini gösteren bir kanıt yok elimizde, ancak insanların ettiğini biliyoruz. Bu kitaptaki görünmeyen kavalcı çoğu düşünceye kaynaklık eden bilinçdışı akıl, esrarengiz ezgi de derin metaforlardır. Her metafor karmaşık ve geniş kapsamlıdır, ama bir kez dikkatlice dinlemeyi öğrenirseniz, artık o kadar da esrarengiz değildir.
Gerald Zaltman (Tüketici Nasıl Düşünür?´ün yazarı) ve Lindsay Zaltman

Algı bilimlerinin iş dünyasına büyük bir yaratıcılık ve içgörüyle uygulanması Üstelik her iki alandaki etki ve sonuçlarıyla birlikte
Prof. Steven Pinker, Harvard Üniversitesi Psikoloji Bölümü

Global bir marka yaratmak isteyen herkes, Zaltmanlar´ın metaforlar üzerine yazdığı bu çığır açan eserini okumalı. Güçlü metaforlarların evrensel gücü, sınırlarını ve yaş farklarını ortadan kaldırıyor. Kalıcı olmayı başarmış tüm markalar, bilerek ya da bilmeyerek, bu sisteme uygun hareket ediyor.
Tom Long, Miller Brewing Şirketi Başkanı ve CEO´su

Tüketici davranışları konusunda bildiğiniz her şeyi değiştirecek sarsıcı bir kitap. Bu sayfalarda bulacağınız duygusal güç, fonksiyonel içgörüleri, sizi zirveye taşıyacak güçlü duygusal mesajlara çevirmenizde ve işinizi daha derinden anlamanızda size yardımcı olacak.
Dona J. Sturgess, GlaxoSmith Kline İnovasyon Global Başkanı

Son 20 yılda psikoloji ve nörobilim alanlarında gerçekleşen büyük gelişmeler sayesinde, artık ´pazarlama prensipleri´nin yeniden yazılmasının zamanının geldiğini düşünüyordum. Pazarlama Metaforları, yazarlarının araştırmalarından çıkardıkları öngörüleri, sizin için zengin ve yapıcı bir sisteme dönüştürüyor. Bu şekilde, tüketicinizin ihtiyaçlarını daha iyi anlayabilecek ve yenilikçi hareket fikirleri geliştirebileceksiniz. Bu kitabı iki kere okuyun ve asla başucunuzdan ayırmayın.
Bob Woodard, Campbell Soup Şirketi Başkan Yardımcısı

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: