Sağlıklı Yaşam
%8 İNDİRİM • %8 İNDİRİM • %8 İNDİRİM • %8 İNDİRİM •
Yazar:Kolektif
Yaklaşık 1-3 iş gününde temin
Barkod:9786057400574
ISBN:9786057400574
Sayfa Sayısı:273 Sayfa
Dil:Türkçe
Basım Tarihi:11/2022
44 görüntülenme
Bu kitapta 210 Nobel Puan kazanın
Sepet tutarı 1000 ₺ ve üzeri
siparişlerinizde kargo ücretsiz!
Kitap Hakkında
Bağımlılıklarla doğru ve etkili mücadele edebilmek için bağımlılık türlerini iyi tanımak gerektiği tartışılmaz bir gerçektir; fakat bunun yanı sıra, bireyleri bağımlılıklardan uzak tutacak sağlıklı yaşama alışkanlıklarının kazandırılması da hiç şüphesiz ki aynı derecede önemlidir. Dengeli beslenme, yeterli uyku, fiziksel aktivite gibi ruh ve beden sağlığını doğrudan etkileyen konularda bilgi ve hassasiyet sahibi olmak, bireyi bağımlılık riskinden koruyan bir kalkan vazifesi görmektedir. Elinizdeki bu kitap, ulusal ve uluslararası sağlık otoritelerinin gerçekleştirdiği bilimsel çalışma ve raporlardan faydalanılarak hazırlanmıştır. Bireylerin ruhsal, bedensel ve sosyal anlamda bir iyilik hali sahibi olması için önemli olduğuna inandığımız tüm konuları içeren kitabımızın, toplum sağlığını koruma ve iyileştirme çalışmalarına katkı sağlayacağına inanıyoruz.
Benzer ürünler
Bu kitaba yakın başlık ve konularda öne çıkanlar; kategori ve yayınevine göre de sıralanır — keşfetmeniz için seçildi.

%20
İbn-i Sina Bilgeliğinde Sağlıklı Yaşam
Delmira Weinstein
220.00₺275.00₺

%15
Ayurvedik Yaşam ve Sattvik Yemek Tarifleri ile İyi Olma Hali
Ayça İşbilir
272.00₺320.00₺

%17
Sağlıklı Yaşam İçin Sağlıklı Kalp
Ayşe Emre
124.50₺150.00₺

%25
Bitkilerle Sağlıklı Yaşam
Derleme
187.50₺250.00₺

%8
Güçlü Mitokondri Sağlıklı Yaşam
Metin Özata, Mustafa Turan
644.00₺700.00₺

%30
Sağlıklı Bedensel Cinsel Yaşam
A. Akif Poroy
315.00₺450.00₺

%8
Sağlıklı Yaşam ve Pazarlama
Filiz Bozkurt
45.54₺49.50₺

%13
Kita ve Tavşan Sağlıklı Besleniyor - Sağlıklı Yaşam
Jamey Christoph, Thomas Kingsley Troupe
113.10₺130.00₺

%5
Fiziksel Aktivite ve Sağlıklı Yaşam
Baycan Karakuş, Ergün Çakır
201.88₺212.50₺

%20
Haydi Banyoya! - Sağlıklı Yaşam Kuralları Serisi
Gina Bellisario
119.20₺149.00₺

%15
100 Soruda Sağlıklı Yaşam ve Spor
Serhat Sıdal, Ufuk Sönmez
127.50₺150.00₺

%20
Sağlıklı Yaşlanma, Yaşlanmaya Uyum Yaşam Kalitesi
Yunus Ayyıldız
132.00₺165.00₺
Kolektif — diğer kitapları
Aynı yazara ait diğer eserler; çok satanlar öne alındı.

%15
Çanta Boy Termo Cilt Kur'an-ı Kerim (Taba Renk)
Kolektif
749.70₺882.00₺

%15
1. Sınıf Akıllı Damla Tüm Dersler Yaprak Testler
Kolektif
10.63₺12.50₺

%20
Hidayet Önderleri 1 - Hz. Muhammed Mustafa
Kolektif
400.00₺500.00₺

8. Sınıf Bloktest 1. Dönem T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 10x20 Kazanım Pekiştirme Denemeleri Seti
Kolektif
25.00₺

%8
2020 KPSS Eğitim Bilimleri Tamamı Çözümlü Modüler Soru Bankası - Eğitim Bilimleri Rehberlik ve Özel Eğitim
Kolektif
34.04₺37.00₺

Yaz Kuran Kursları Yaprak Test 3. Kur
Kolektif
30.00₺

6. Sınıf Matematik Süperstart Soru Bankası
Kolektif
50.00₺

7. Sınıf Fen Bilgisi Süper İnova Soru Bankası
Kolektif
165.00₺

%13
Hz. Peygamberden İktibaslar 2 - Enli Hadisler
Kolektif
56.55₺65.00₺

8. Sınıf Bloktest 1. Dönem Matematik 10x20 Kazanım Pekiştirme Denemeleri Seti
Kolektif
25.00₺

%15
Orta Boy Kur'an-ı Kerim (Resm-i Osmani) (Yeşil Renk)
Kolektif
457.30₺538.00₺

6. Sınıf İngilizce Kılavuz Deneme
Kolektif
290.00₺
229.00₺
210.68₺
1



