Kim Bilebilirdi ki? - Albert Einstein
Yazar:Serap Şahin
Yaklaşık 1-3 iş gününde temin
Bu kitapta 177 Nobel Puan kazanın
Sepet tutarı 1000 ₺ ve üzeri
siparişlerinizde kargo ücretsiz!
Kitap Hakkında
Albert Einstein…
Konuşmadığı için "tuhaf" diye anılan, öğretmenlerinin "Onunla ne yapacağını bilmediği" bir çocuktu. Ama babasının hediye ettiği küçücük pusula, onda merak ateşini yaktı.
Sorduğu her "Neden?" sorusu, ona yeni bir kapı açtı.
Yer çekiminden ışığa, evrenin yasalarından zamanın sırlarına kadar…
Albert Einstein, hayallerinden ve sorularından asla vazgeçmedi.
Ve sonunda Nobel Ödülü'ne uzanan bir yol çizdi.
Bu kitap, küçük bir çocuğun merakla başlayan yolculuğunun, dünyayı nasıl değiştirdiğinin hikâyesi.
Benzer ürünler
Bu kitaba yakın başlık ve konularda öne çıkanlar; kategori ve yayınevine göre de sıralanır — keşfetmeniz için seçildi.

Ben Albert Einstein - Dünyayı Değiştiren Sıradan İnsanlar
Brad Meltzer

Acaba Kim Bu? - Hayvanlar
Luke Robertson

Acaba Kim Bu? – Çiftlikteki
Luke Robertson

Acaba Kim Bu? – Su Altındaki
Luke Robertson

Benim Adım - Albert Einstein
Serhat Filiz

Albert Einstein - Tanıyor Musun?
Johanne Menard

Albert Einstein - Popüler Bilim İnsanları
Halide Merve

Vatanını Kim Sevmez ki?
Yavuz Bahadıroğlu

Kim Kardeş İstemez Ki?
Özlem Değirmenci

İyi ki Doğdun !
Deniz Şahin

Albert Einstein
Turan Tektaş

Albert Einstein
Leopold Infeld
Serap Şahin — diğer kitapları
Aynı yazara ait diğer eserler; çok satanlar öne alındı.

Denizonya- Rori'nin Müzesi
Serap Şahin

Olifan
Serap Şahin

Kim Bilebilirdi ki? - Johannes Gutenberg
Serap Şahin

Kim Bilebilirdi ki? - Alexander Graham Bell
Serap Şahin

Gökten Üç Elma Düştü 3 - Lakırtı'nın Hatırası
Serap Şahin

Gökten Üç Elma Düştü - Ay'ın Fısıltısı
Serap Şahin

Gökten Üç Elma Düştü 1- Sihirli Yolculuk
Serap Şahin

Gezenti Çocuklar
Serap Şahin

Sıradan
Serap Şahin

Kim Bilebilirdi ki? - Josephine Garis
Serap Şahin

Üç FA Bir RE
Serap Şahin

Cesur Tohum Pino
Serap Şahin



