Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Makine
Makine
Makine
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
kapat test
FELSEFE SOSLU ŞİİRLER (  )
Felsefe Soslu Şiirler
FELSEFE SOSLU ŞİİRLER (  )
Barkod
: 9786051803241
Basım Yılı
: Nisan 2016
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 13.5 x 21 (cm)
Sayfa Sayısı
: 178
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-3 iş günü temin
%35 İNDİRİM
Liste Fiyatı
18,96
İndirimli Fiyatı
12,32
Kazanılan Puan
37 NP
Bu ürünü 277 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Yakında Sıra Gökyüzüne de Gelecek!

İlahi nizama (Yaratılış Yasalarına) göre, yeryüzünün hiç bir yeri; hiç bir insana ve zümreye ait değildir. İnsani düzene göre ise gerçek tamamen farklı olup, yeryüzü parsel parsel yağmalanmış olup; nehirler, göller, denizler ve hatta kıtalar bir avuç azınlığa ya da zümreye hizmet etmektedir. Söz konusu bu azınlıklar dünyanın kaynaklarını çeşitli yöntemlerle devşirip sömürmektedirler.

Sömürü sadece doğal kaynaklarla sınırlı olmayıp, dünya üzerinde yaşayan tüm canlıları da kapsamaktadır. Bundan, tek hücreli organizmalar da nasibini almakta ve efendilerinin ahlaksız amaçlarına hizmet etmeye mecbur kalmaktadır. Bu azgın küresel sömürgeciler, insanların beden ve beyin güçlerini sömürdükleri yetmezmiş gibi şimdilerde zihinlerini de ele geçirmeye yönelik yoğun bir gayret içindedirler.

Sömürgeciler, kaynaklardan devşirdikleri değerleri önce paraya daha sonra ise parayla birlikte bu kaynakları da kullanıp güç devşirmekte olup, bu böylece katlanarak devam etmektedir. Küresel emperyalistler, sömürü düzenini hepimizin çok iyi bildiği yedi (S) aracılığıyla, - yani onların değerlerini devşirerek - kullanarak gerçekleştirmektedirler. Bunlar etkilerine göre sırasıyla: Su (Gıda), Sağlık, Seks, Silah, Sanat, Spor ve Siyaset olarak sıralanabilmektedir. Sıra güç devşirmeye gelince bu sıralamada siyaset birinci sıraya geçmektedir. Sebebine gelince, sömürgeciler en çok siyaseti veya bazı siyasetçileri, bazı siyasetçiler ise bu saydıklarımızın tümünü birden kullanmaktadırlar.

İnsanları, insanlığından çıkaran, herkesi paranın peşinden koşturan; en acısı da para için her türlü değerlerinden vazgeçebilmeyi başarı gibi sunan bu çarpık sisteme karşı: Bizler aklımızı başımıza toplamaz ve sömürgecilerin değirmenine su taşımaya devam etmeyi sürdürürsek; o zaman hepimiz gökyüzüne iyi bakalım! Çünkü; korkarım: Torunlarımız gökyüzünü böyle mavi olarak bir daha zor görebilecekler !!!

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: