Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Makine
Makine
Makine
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
kapat test
ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİNE GİRİŞ ÇÖZÜM KİTABI ( ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİNE GİRİŞ ÇÖZÜM KİTABI - SI 3. BASIM  - INTRODUCTION TO ENVIRONMENTAL ENGINEERING  - 3TH EDİTİON, SI SOLUTİON MANUAL )
Çevre Mühendisliğine Giriş ÇÖZÜM KİTABI
ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİNE GİRİŞ ÇÖZÜM KİTABI ( ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİNE GİRİŞ ÇÖZÜM KİTABI - SI 3. BASIM  - INTRODUCTION TO ENVIRONMENTAL ENGINEERING  - 3TH EDİTİON, SI SOLUTİON MANUAL )
Barkod
: 9786051335605
Basım Yılı
: Eylül 2013
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 17x 24
Sayfa Sayısı
: 176
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
24 Saatte Kargoda
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
42,00
İndirimli Fiyatı
34,02
Kazanılan Puan
102 NP
Bu ürünü 4602 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Çevre mühendisliği, disiplinler arası bir bilim ve mühendislik dalıdır. Bu yüzden çevre mühendisliğinin içinde barındırdığı sorular ve problemler oldukça karmaşık görülebilir. Ancak, başlıca kimya, biyoloji ve inşaat bilimlerinden yararlanan çevre mühendisliğinin esas olarak hangi konularla ilgilendiği anlaşıldığında ilgili soru ve problemlerin çok da fazla karmaşık olmadığı görülecektir. Çevre mühendisliğini ilgilendiren başlıca konular Çevre Mühendisliğine Giriş kitabında yer almaktadır. Çevre mühendisliği ile ilgili sorunların anlaşılması ve uygun çözüm önerilerinin sunulabilmesi için konuların iyi anlaşılmış olması ve çözüme yönelik yapılacak mühendislik hesaplamalarının doğru ve güvenilir olması gerekir. Çevre Mühendisliğine Giriş kitabı için yardımcı eğitim materyali olarak hazırlanan bu kitapta, ana kitap içinde yer alan tartışma sorularının cevapları ve problemlerin çözümleri yer almaktadır. Kitap gerek eğitim gerekse uygulamada çalışan mühendisler için son derece yararlı olabilecek örnekler sunmaktadır. Birçok çevre sorununun mühendislik çözümü gerektirdiği dikkate alındığında bu örneklerin değeri daha iyi anlaşılacaktır.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: