Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
ZİRVEDEKİ ŞAHİN: HAYATIM VE FİKİRLERİM (  )
Zirvedeki Şahin: Hayatım ve Fikirlerim
ZİRVEDEKİ ŞAHİN: HAYATIM VE FİKİRLERİM (  )
Barkod
: 9799758243906
Basım Yılı
: 2005
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 14 x 21 (cm)
Sayfa Sayısı
: 276
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-3 iş günü temin
%25 İNDİRİM
Liste Fiyatı
13,89
İndirimli Fiyatı
10,42
Kazanılan Puan
31 NP
Bu kitabı 1,74 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Bu ürünü 286 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Değerli Kitap Dostu, Torosların küçük bir dağ köyünde doğup büyüyen, Devlet bursuyla okumak için gittiği Almanya’da ‘sıfırdan’ başlayarak büyük başarılara imza atan Kemal Şahin’in zirveye tırmanış sırrını kendi üslubuyla, akıcı bir dille bu kitapta bulacaksınız. Şahin, Türkiye, Avrupa ve ABD’de kurduğu şirketlerle milyar dolar seviyesini bulan büyük yatırımlara imza attı. “97’de Almanya Yılın İşadamı“, “98’de Avrupa Onur Girişimcisi“ seçilen Kemal Şahin’in hayatında örnek alınacak, esin kaynağı olacak ve farklı bakış açıları kazandıracak olaylar ve fikirler bulacağınıza inanıyoruz. . .

Hayat Yayınları “Kemal Şahin, Toroslar’ın küçük bir köyünden çıkıp Almanya’ya okumaya gitti. Ama o, tahsil yapmakla kalmadı. Almanya ve Türkiye’de kurduğu şirketlerle 10 bin kişiye iş ve aş verdi. Ben onun köyünü bilirim. Benim eli saban tutan Anadolu insanımın neler yapabileceğini herkese göstermiştir. . .

“ Süleyman Demirel - T. C. Cumhurbaşkanı “Almanya’ya çalışmak veya okumak için gelen Türkler, artık işyerleri açarak istihdam yaratıyorlar. Alman ekonomisinin daha hızlı büyüyerek dışa açılmasına katkı sağlıyorlar. Kemal şahin gibi girişimciler, aynı zamanda, Almanya’nın dışarıda daha iyi tanıtılmasına da yardımcı oluyorlar. Johannes Rau - Almanya Cumhurbaşkanı “1982 yılında İş hayatına atılan Yüksek Mühendis Kemal Şahin, 15 sene gibi kısa bir sürede Almanya ve dünya çapında büyük başarılara imza atmıştır. Onu, Almanya’da yılın işadamı ödülüyle onurlandırmaktan mutluluk duyuyorum. . “ Prof. Eduard Gaugler / Jüri Başkanı - Mannheim Üniversitesi “Kemal Şahin, bugün Feredal Almanya’nın en büyük Türk Şirketler Grubu’nun sahibidir. Ancak O’nun sadece ticari başarılarından söz edip, sosyal ve toplumsal alandaki anganjmanı ön plana çıkarmamak kişiliğine bir haksızlık olur. Geliri olmayan yüzlerce başarılı öğrenciye burs veren Kemal Şahin, daha birçok sosyo-kültürel hizmete imza atmıştır. Türk-Alman ekonomik ilişkilerinin daha sağlam zeminlere oturmasına da büyük katkılar sağlayan Kemal Şahin’in Alman Odalar Birliğimiz’in Dış İlişkiler Komisyonu’na üye olması beni son derece memnun etti. “ Hans Peter Stihl - Almanya Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği Başkanı “Kemal Şahin’in gözlerinde babam Hacı Ömer Sabancı’yı görüyorum. Kemal Şahin gibi genç müteşebbisler, Türkiye’yi 2000’li yıllara taşıyacaktır. Özellikle yurt dışındaki başarılarından dolayı, kendisini kalpten kutluyorum. “ Sakıp Sabancı - İşadamı “Aachen Teknik Üniversitemiz’den mezun olan Kemal Şahin’e mühendis olarak çalışma izni vermememiz bize büyük bir şans getirdi. Böylece, kurduğu şirketlerle bölgemiz için önemli bir faktör oldu. Kısa zamanda Almanya’nın en büyük Türk kökenli grubunu oluşturan Kemal Şahin, Almanya-Türkiye ekonomik ilişkilerindeki belirleyici rolüne karşılık, sosyo-kültürel faaliyetleri ve eğitim alanlarında yaptıklarıyla da örnek bir şahsiyettir. “ Dr. Jürgen Linden - Aachen Belediye Başkanı

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: