Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
YÜZLEŞME (  )
Yüzleşme
YÜZLEŞME (  )
Barkod
: 9786059707435
Basım Yılı
: Şubat 2018
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 13.5 x 19.5 (cm)
Sayfa Sayısı
: 338
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-4 iş günü temin
%22 İNDİRİM
Liste Fiyatı
18,52
İndirimli Fiyatı
14,45
Kazanılan Puan
43 NP
Bu ürünü 180 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Herkes için, her zaman daha kolay olan bir ihtimal daha vardır aslında. . .

Şairin dediği gibi mesela “zaman geçtikçe yüzsüzleşmek“ de bir seçenek iken geçen zamana dönüp onu “kendisine“ çıkaran yolla, o yolda tanıdığı, tanıştığı kim/ne varsa onunla yüzleşmeyi seçmiş Uğur. . .

Bir çocuk masalının bile en korkunç unsurunu; bütün kudret ve kuvvetine rağmen kraliçenin dahi onu gerçekle karşı karşıya bırakmasından alabildiğine korktuğu ve efsunla kendisine yağdanlık yapmaya çalıştığı aynayı almış ve hayatinin tam karşısına koymuş. Hepinize tavsiye ederim; hem aynayı, hem kitabı. . .

Başka ne diyebilirim ki; kalemi de kelamı da güçlü arkadaşımdan tam bir “cesurlar hareketi”

Selcan Tasçı

Sevgili Uğur Tarhan’ın 2008 yılından bu yana kaleme aldığı yazların okurken ayrı güzergahlardan aynı ideale yürüdüğümüzü gördüm. Son on yılda hukuk alaşağı edilirken, demokrasi git gide askıya alınırken, yurttaşlarımız adalet ararken ve işçilerimiz en insanlık dişi çalışma koşullarında ölüme gönderilirken; sevgili Uğur ve ben, farklı sözcüklerle benzer cümleleri kurmuş ve benzer itirazları dile getirmişiz. Kitabı bitirdiğimde; “Keşke haklı çıkmasaydık“ diye kederlenirken, memleketimiz adına şu teselliyle kendimi avutuyorum kaleminden kan damlayan değil, kaleminden kan veren bir yazar kazandık. Ne mutlu bize. . .

İsmail Saymaz

Herkesin bir hikayesi vardır ancak nedense “bizim“ hikayelerimiz hep birbirine benzer. Yüzleşme’de, hikayelerimizin kesişen yanlarını bazen gözünüzden yaş gelerek, bazen tebessümle okuyacak, kitabı bitirdiğinizde bu hikayenin bir parçası olduğunuz için bir kez daha gurur duyacaksınız. Yüzleşme: Bizim hikayemiz. .

Şevket Apuhan

Bu kitap, maneviyat ikliminden yaşantımıza düşmüş yazıların bir aradaki hali hatta bir yürek, bir akil, bir isyan, bir huzursuzluk, bir çığlık hali. Her birinde ayrı bir edebi tat barındıran yazılar, okuyucuyu ister istemez sarsıyor. Yazılarını takip etmekten vazgeçmediğim Uğur Tarhan’ın; siyasi ve hukukçu kimliğinin ötesinde; edebiyat aleminde kendi varlığını ortaya koyması özellikle genç arkadaşlar adına bir kazanım. Yazarın; “doğru yolda gidenlere ve oğlu Aral’a adadığı bu eser, inanıyorum ki çok şeyi değiştirecek. İyi okumalar. . .

İlker Öztürk

Ne mi gerek vardı yazmaya, ne gerek varsa o vardı okumaya. Başkasının derdini dert edinenlere selam olsun. . .

Onur Tarhan

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: