Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Makine
Makine
Makine
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
kapat test
YÖNEYLEM ARAŞTIRMASI - II (QM YAZILIM UYGULAMALARIYLA TEMEL KONULAR) ( YÖNEYLEM ARAŞTIRMASI - II (QM YAZILIM UYGULAMALARIYLA TEMEL KONULAR) )
YÖNEYLEM ARAŞTIRMASI - II (QM Yazılım Uygulamalarıyla Temel Konular)
YÖNEYLEM ARAŞTIRMASI - II (QM YAZILIM UYGULAMALARIYLA TEMEL KONULAR) ( YÖNEYLEM ARAŞTIRMASI - II (QM YAZILIM UYGULAMALARIYLA TEMEL KONULAR) )
Barkod
: 9786254020438
Basım Yılı
: Nisan 2020
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16x23,5
Sayfa Sayısı
: 410
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
24 Saatte Kargoda
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
47,00
İndirimli Fiyatı
38,07
Kazanılan Puan
113 NP
Bu ürünü 1691 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı
Bu kitap, üniversitelerin ve harp okullarının başta Endüstri, İşletme ve Sistem mühendislikleri bölümleriyle İşletme, İktisat, Ekonometri ve Matematik gibi bölümlerinde okuyan öğrenciler için hazırlanmıştır. Kitabın amacı, öğrencilere, okul ve gelecekteki iş yaşamlarında insan, malzeme ve makine gibi kaynakların işletme ve organizasyon amaçları doğrultusunda etkin, ekonomik ve verimli kullanılması konusunda karşılaşacakları karar verme sorunlarının çözümünde yardımcı olacak nicel model ve teknikleri öğrenebilecekleri ders kitabı olanağını sunmaktır.
Bu kitabın en önemli özelliklerinden biri, her konunun, çok sayıda problem çözümüyle örneklendirilmesi ve bölüm sonlarında QM yazılımıyla yine bol örnekli olarak bilgisayar uygulamalarının yapılmış olmasıdır.
Kitap, 1. cilt olan “YÖNEYLEM ARAŞTIRMASI-I Bilgisayar Destekli Doğrusal ve Parametrik Programlama” isimli kitabımızın devamı ve bütünleyicisi niteliğinde olup endüstri ve hizmet işletmelerinde, kamu kurumlarında ve silahlı kuvvetlerde planlama ve yönetimle ilgili karşılaşılabilecek karar verme sorunlarının bilgisayar destekli çözüm örneklerini içermektedir.
Kitapta 8 bölüm olarak Ağ Çözümlemeleri ve Proje Yönetimi Teknikleri, Tam Sayılı Programlama, Çok Ölçütlü Karar Verme, Çok Amaçlı Karar Verme (Hedef Programlama), Karar Kuramı, Oyun Kuramı, Doğrusal Olmayan Programlama ve Markov Zincirleri konuları yer almaktadır.
Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: