Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Makine
Makine
Makine
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
kapat test
YÖNETİMİN ESASLARI TEMEL KAVRAMLAR VE UYGULAMALAR ( YÖNETİMİN ESASLARI - TEMEL KAVRAMLAR VE UYGULAMALAR - FUNDAMENTALS OF MANAGEMENT - ESSENTİAL CONCEPTS AND APPLİCATİONS )
Yönetimin Esasları Temel Kavramlar ve Uygulamalar
YÖNETİMİN ESASLARI TEMEL KAVRAMLAR VE UYGULAMALAR ( YÖNETİMİN ESASLARI - TEMEL KAVRAMLAR VE UYGULAMALAR - FUNDAMENTALS OF MANAGEMENT - ESSENTİAL CONCEPTS AND APPLİCATİONS )
Barkod
: 9786051336602
Basım Yılı
: 2016
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 21x27,5
Sayfa Sayısı
: 496
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
24 Saatte Kargoda
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
92,00
İndirimli Fiyatı
74,52
Kazanılan Puan
224 NP
Bu ürünü 10969 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Bu kitap, geleceğin yöneticileri olan öğrencilere, becerilerini pekiştirmek isteyen profesyonellere ve yenilenme gereksinimi hisseden deneyimli yöneticilere yönetimin satır başlarını bütüncül bir yaklaşımla sunmaktadır.

İş dünyasının gerçeklerinin yönetsel kavramlarla ilişkilendirilerek ele alınması, bunların günlük hayatta karşılaşan sorunları gidermede nasıl kullanılacağına değinilmesi kitabın işlevselliğini artırmaktadır. Medyada gündem oluşturan örnek olaylar, bölümlerin içerisine yerleştirilmiş olan resimli örnekler, uygulamalara ilişkin verilen istatistiksel bilgiler konuları anlaşılır kılmaktadır. Bölüm sonlarında verilen bölüm özeti ve bölüme ilişkin sorular, konuların özümsenmesine destek olmaktadır.

Kitabın son kısmında, anlatılan konulara ilişkin sunulan kişisel beceri düzeylerinin saptanmasına yönelik ölçeklerin okuyucuların kendilerini değerlendirmesine yardımcı olacağı düşünülmektedir. Okuyuculara yönelik hazırlanan zengin içerikli öneriler yönetim becerilerinin geliştirilmesine önemli katkı sağlayacaktır.


Türkçe’ye çevrilirken, akıcı dili ve sürükleyiciliği özenle muhafaza edilmeye çalışılan Yönetimin Esasları, akademi dünyası açısından referans kitabı niteliği taşımakla birlikte, öğrenciler ve uygulamacılar için de önemli bir yol göstericidir.


Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: