Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Makine
Makine
Makine
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
kapat test
YÖNETİM VE ORGANİZASYON KAVRAMLAR – TEORİLER – YAKLAŞIMLAR ( YÖNETİM VE ORGANİZASYON KAVRAMLAR – TEORİLER – YAKLAŞIMLAR )
Yönetim ve Organizasyon Kavramlar – Teoriler – Yaklaşımlar
YÖNETİM VE ORGANİZASYON KAVRAMLAR – TEORİLER – YAKLAŞIMLAR ( YÖNETİM VE ORGANİZASYON KAVRAMLAR – TEORİLER – YAKLAŞIMLAR )
Barkod
: 9789750242656
Basım Yılı
:
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16x24 cm
Sayfa Sayısı
: 263
Cilt Durumu
: Karton Kapaklı
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-2 iş günü temin
%10 İNDİRİM
Liste Fiyatı
31,00
İndirimli Fiyatı
27,90
Kazanılan Puan
84 NP
Bu ürünü 148 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı
Kitap, uzun yıllar üniversitelerin çeşitli bölümlerinde " Yönetim ve Organizasyon " konusunda dersler veren yazarların; anlattıkları derslerin notlarından, ders anlatımı esnasında öğrencilerinden gelen sorulardan ve mesleki deneyimlerinden sağladıkları birikimlerle yazılmıştır. Böylece, işlenen konular okuyucuya daha kolay ve anlaşılır bir dille anlatılmıştır.

İşletmelerin etkinliği ve verimliliği, "yönetim ve organizasyon" becerileriyle şekillenmektedir. Bu kitap, her işletmenin, her işletmecinin bilmesi ve uygulaması gereken kavramlar, teoriler ve yaklaşımlardan oluşmaktadır.

Kitabın birinci bölümde, Örgüt, Yönetim, Yönetici, Lider Yönetici, Güç ve Yetki kavramlarını içeren temel kavramlar, İkinci bölümde, Klasik Yönetim Teorileri, Neo-Klasik Yönetim Teorileri ve Modern Yönetim Teorileri, Üçüncü bölümde ise, yönetimin Planlama, Örgütleme, Koordinasyon, Yöneltme ve Denetleme Fonksiyonu, dördüncü bölümde ise, Toplam Kalite Yönetimi, Amaçlara Göre Yönetim, Şebeke Örgütler, Dış Kaynak Kullanımı, Kıyaslama, İşgören Güçlendirme, Öğrenen Örgütler, Kurumsallaşma, Yeniden Yapılanma ve Entelektüel Sermaye anlatılmıştır.
Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: