Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
10 Roman
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
YEŞİL KİMYA VE MÜHENDİSLİK PRATİK BİR TASARIM YAKLAŞIMI ( YEŞİL KİMYA VE MÜHENDİSLİK PRATİK BİR TASARIM YAKLAŞIMI - GREEN CHEMISTRY AND ENGINEERING A PRACTİCAL DESİGN APPROACH )
YEŞİL KİMYA VE MÜHENDİSLİK Pratik Bir Tasarım Yaklaşımı YEŞİL KİMYA VE MÜHENDİSLİK Pratik Bir Tasarım Yaklaşımı - GREEN CHEMISTRY AND ENGINEERING A Practical Design Approach
Yorumları oku
%19 İndirim
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 17 x 24
Sayfa Sayısı
: 700
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
1 iş günü kargo
Liste Fiyatı
: 45,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 36,45 TL
Kazanılan Puan
: 109 NP
Barkod
: 9786053205685
Basım Yılı
: Aralık 2016
Ürünün Tanıtımı
Yeşil kimya ve yeşil mühendislik, henüz geleneksel kimya ve mühendislik müfredatında tam anlamıyla yerleşmemiş olan yeni alanlardır. Fakat akademi ve iş dünyasında bu yeni alanlara olan ilgi ve anlayış her geçen gün artmaktadır. Yeşil Kimya ve Mühendislik: Pratik Bir Tasarım Yaklaşımı kitabı, Yeşil Kimya ve Yeşil Mühendisliği bir arada işleyen tek kaynak olması açısından önemlidir. Kitapta Yeşil Kimya ve Yeşil Mühendisliğin dünü, bugünü ve yarını hakkında öğrenci, kimyager ve mühendislere bilgi verilmesi amaçlanmıştır.Kitapta;Yeşil kimya ve yeşil mühendislik ilkeleriSürdürülebilirlik için yeşil kimya ve yeşil mühendislikDaha yeşil ve güvenli kimyasal sentez tasarımıDaha yeşil ve güvenli kimyasal üretim prosesleriYeşil kimya proseslerindeki son trendler hakkında bilgiler yer almaktadır.Yeşil Kimya ve Mühendislik: Pratik Bir Tasarım Yaklaşımı kitabı Yeşil Kimya ve Mühendislik alanında Türkçe kaynak eksikliğini gidermek için hazırlanmıştır. Okuyuculara faydalı olmasını dileriz.Bu ürünü 786 kişi görüntüledi.
Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala: