Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Makine
Makine
Makine
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
YAZBOZ ( KÜRESEL KUMPASA KARŞI TÜRKİYE’NİN MÜCADELESİ )
YAZBOZ ( KÜRESEL KUMPASA KARŞI TÜRKİYE’NİN MÜCADELESİ )
Barkod
: 9786054928040
Basım Yılı
: Mart 2015
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 15 x 22.5 (cm)
Sayfa Sayısı
: 432
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-3 iş günü temin
%25 İNDİRİM
Liste Fiyatı
23,15
İndirimli Fiyatı
17,36
Kazanılan Puan
52 NP
Bu ürünü 668 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Usta gazeteciler Ergün Diler ve Bekir Hazar’ın “Yazboz“ programı için röportaj yaptığı John Perkins, Norman Finkelstein, David Icke, Udo Ulfkotte, Annie Machon, Elizabeth Murray, Gilad Atzmon, William Binney ve Wayne Madsen gibi isimlerin küresel hegemonya savaşında bizzat şahit oldukları gerçekleri bu kitapta okuyacaksınız…

“IMF hırsız bir barondur. IMF sığınılacak son limandır. Ne hükümet ne de halk IMF’i ülkeye almamalı. Alırsanız sizi soyup soğana çevirir. Bu bir savaş. . .

Güç dengeleri değişmeli. Ben Türkiye’nin dünyadaki gücün büyük kısmını ele alabilecek potansiyele sahip olduğuna inanıyorum. “ Bu sözler John Perkins’e ait. O bir ekonomik tetikçi. Ülkeleri ele geçirmek ve yönetmek isteyen güçler, geçmişte onu devlet başkanlarına gönderiyordu. Eğer John Perkins ikna edemezse, peşinden çakallar söz dinlemeyenlere suikast için geliyordu!

“İsrail ve ABD arasındaki çıkarlar, bölgesel düzeyde temel olarak aynı. ABD bağımsız, bölgesel ve kendisinin kontrol etmediği bir güç istemiyor. Konunun benim Musevi olmamla bir ilgisi yok. Gerçeği söylemek gerekirse, İsrail terörist bir devlet. “ Bu sözler de İsrail’e girişi yasaklanan Yahudi Profesör Norman Finkelstein’e ait.

Şehir şehir gezerek Rothschild’lerin kurduğu yağmacı düzeni anlatan İngiliz yazar David Icke ise “Rothschild hanedanı İsrail’i kurdu. Savaş sonrası Avrupa’dan İsrail’e giden ilk Yahudilerin masraflarını da onlar ödedi. “ diyor.

“Amerikalılar’ın dünyanın birçok noktasında kendi menfaatleri doğrultusunda savaşlar hazırladıklarını ve bu savaşları yönettiklerini görüyorum. Tüm bunların arkasında sadece siyasetçiler değil, Rothschild, Rockfeller ve George Soros gibi dünyanın en güçlü ve zengin aileleri var. “ Bu sözler, geçmişte CIA adına çalıştığını itiraf eden Alman gazeteci Udo Ulfkotte’ye ait. Udo, Almanya’da bir otelde yaşıyor ve her an öldürülmeyi bekliyor.

“İngiliz istihbaratının etkinlik alanı içinde Türkiye’nin anahtar bir nokta olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden İngiliz istihbaratı Türkiye’de çok etkin. “ diyen Annie Machon, İngiliz istihbarat ajanı. MI6’nın Libya’da yaptığı katliamları görünce kendi istihbaratını partneri ile birlikte deşifre etti. Partneri İngiliz istihbaratı tarafından öldürüldü. Annie canını zor kurtarıp Berlin’e kaçtı ve şimdi orada ölüm korkusuyla yaşıyor.

Yazboz, dünya üzerinde yaşanan kirli savaşları ve Türkiye’ye yapılan operasyonları deşifre ediyor!

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: