Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
10 Roman
2017 Çok Satan
2018 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hemingway Kitap
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
KÜLTÜR
KÜLTÜR
Mutlaka Okunması Gereken 20 Kitap
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
YATIRICIMLAR İÇİN YENİ TEŞVİK UYGULAMALARI VE YATIRIM REHBERİ ( YATIRICIMLAR İÇİN YENİ TEŞVİK UYGULAMALARI VE YATIRIM REHBERİ )
Yatırıcımlar için Yeni Teşvik Uygulamaları ve Yatırım Rehberi Yatırıcımlar için Yeni Teşvik Uygulamaları ve Yatırım Rehberi
Yorumları oku
%19 İndirim
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 13,5 x 19,5
Sayfa Sayısı
: 72
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Aynı gün kargo (16:00'a kadar geçerli)
Liste Fiyatı
: 18,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 14,58 TL
Kazanılan Puan
: 39 NP
Barkod
: 9786051332840
Basım Yılı
: Kasım 2012
Kategoriler
Ürünün Tanıtımı
GÖKHAN EROL

Lojistik sektöründe başladığı iş hayatına muhtelif kurumların teşvik ve ihracat gibi departmanlarında devam etmiştir. 2002 yılından bu yana dış ticaret, uluslararası pazarlama ve e-dışticaret alanlarında sahip olduğu uzmanlığı, eğitim ve danışmanlık çalışmaları ile 20 yıllık tecrübesini sektörle paylaşmaktadır. Türkiye’nin bir çok ilinde Üniversiteler, İhracatçı Birlikleri, Sanayi ve Ticaret Odaları iş birliğiyle 15 binin üzerinde nitelikli Dış Ticaret Uzmanı yetiştirilmesine katkıda bulunmuş ve istihdamına destek vermiş olup halen konferans ve seminerlere katılmaktadır. Danışmanlık faaliyetleri ile KOBİ’leri uluslararası rekabet ve dış ticarete hazırlamakta, kurumların genel olarak işletme, özelde dış ticaret departmanlarının tanı-teşhis süreçlerini uygulayarak kurumların SWOT’unu yapmakta, iyileştirilebilir, geliştirilebilir alanları hakkında anayol haritalarını oluşturmakta ve uygulama başarılarını denetleyerek raporlamaktadır. “İçinden Dış Ticaret Geçen Sohbetler“ adlı seminerler serisi ile deneyimlerini, üniversiteliler ve sektöre yeni girmiş dinleyicilerle paylaşmaktadır. 2010 yılında fikir babası ve koordinatörü olduğu “Dış Ticaret Perileri“ projesi başarısıyla ses getirmiştir. Üzerinde çalıştığı “Dış Ticaret“, “Devlet Yardımları“ ve “e-Dış Ticaret“ konulu kitaplarını 2012 yılında kamuoyu ile paylaşmayı planlamaktadır.MUSTAFA ÇALI

1988 yılından bu yana yatırım teşvik, DİİB ve devlet destekleri danışmanlığı konularında sahip olduğu uzmanlığı ve deneyimini yatırımcı ve ihracatçı özel sektör firmaları ile paylaşmaktadır. Türkiye’nin birçok ilinde farklı sektörlere yönelik yatırımların, inşaat aşamasından üretim aşamasına kadar geçen sürede, yerli ve yabancı birçok firmaya hizmet vermeye devam etmektedir.

Sektördeki 25 yıllık deneyim ve tecrübelerini çeşitli eğitim kurumlarıyla beraber, muhtelif Sanayi ve Ticaret Odaları, dernek ve federasyonların davetlisi olarak katılımcılarla paylaşmaktadır.

Üzerinde çalıştığı “Devlet Teşvikleri ve Alternatif Finans Kaynakları“ isimli kitabını 2013 senesinde yayımlamayı düşünmektedir.
Bu ürünü 476 kişi görüntüledi.
Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala: