Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
YARASA ADAM BATMAN 1. BÖLÜMŞOVALYENİN DÖNÜŞÜMAYIS 2002 / SAYI: 1 ( YARASA ADAM BATMAN 1. BÖLÜMŞOVALYENİN DÖNÜŞÜMAYIS 2002 / SAYI: 1 (ORJİNAL İSİM: BATMAN KNİGHTSEND) )
Yarasa Adam Batman 1. BölümŞovalyenin DönüşüMayıs 2002 / Sayı: 1
YARASA ADAM BATMAN 1. BÖLÜMŞOVALYENİN DÖNÜŞÜMAYIS 2002 / SAYI: 1 ( YARASA ADAM BATMAN 1. BÖLÜMŞOVALYENİN DÖNÜŞÜMAYIS 2002 / SAYI: 1 (ORJİNAL İSİM: BATMAN KNİGHTSEND) )
Barkod
: 9771302695010
Basım Yılı
:
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16 x 24 cm
Sayfa Sayısı
: 43 s.
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-3 iş günü temin
%25 İNDİRİM
Liste Fiyatı
3,00
İndirimli Fiyatı
2,25
Kazanılan Puan
6 NP
Bu kitabı 0,38 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Bu ürünü 278 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı
Batman ya da diğer adı ile Bruce Wayne, yaşadığı kavgalardan, ardı arkası kesilmeyen sorunlardan yorgun bir haldeydi. Uykusuzluğu onu daha da çok halsizleştirmekte, Psikolog Dr. Shondra Kinsloving ile yaptığı terapi seansları bile bu soruna yardımcı olmamaktaydı. Batman'e yardım etmeye Robin (Tiomthy Drake) ve Jean Paul ya da artık onu tanıdığınız ismi ile AZRAEL ise bütün bu olanlar karşısında çaresizce beklemekte idi. Bu arada Bane adlı biri Batman'i yok etmek için korkunç bir plan yapmıştı. Bu plan Arkham hapishanesini boşultmak ve Gotham şehrini caniler ile dolu bir cehenneme çevirmekti. Bunu başarmıştı da. . .

Zaten yorgun olan Batman ardı arkası kesilmeyen kavgalar sonucunda daha yorgun, daha çaresiz bir duruma düşmüştü. İşte o anda karşısına Bane çıkmış ve yorgun yarasayı Gotham şehrinin ortasından tam anlamı ile paçavraya çevirmişti. Bane'in sözleri ile o artık ""Kırk Bir Yarasa""ydı. Bir daha ayağa kalkamayacak kadar sakat kalan Batman, Gotham şehrinde efsanenin sürmesi gerektiğini bu yüzden de başka birinin şehri koruma görevini almasının şart olduğunu düşünmekteydi. Olayların gelişimi sonunda Jean Paul bu elbiseyi giymeyi başardı. Ancak kısa bir süre sonra elbise Jean Paul tarafından değiştirildi. Sanırım artık kısaca Jean Paul'dan bahsetmem gerekiyor. Jean Paul, babası öldükten sonra keşfetdiği bir gerçeğin hala alışamadığı şaşkınlığını yaşamaktadır. Jean, yüzyıllardan beri kötülükleri acımasızca cezalandıran St. Paul, şövalyeleri adlı bir örgütün vazgeçilmez bir üyesi olduğunu ve babadan oğula geçen bu görevden kaçamayacağını artık öğrenmiş ve St. Paul şövalyelerinin gizli bir kodlama ile beynine yerleştirilmiş olduğunu bilgilerin ve güçlerinin birer birer ortaya çıkışını hayretle izlemektedir. Bu gelişmeler sonucunda St. Paul şövalyelerinin kendisine yüklediği acımasız cezalandırıcı rolü de hızla kişiliğini ele geçirmektedir. Teker teker Arkham'dan kaçan canileri yakalayan Azrael, en son Bane ile karşılaşır ve onu acımazısca cezalandırır. Gotham şehri artık bir tek kişiden sorulmaktadır; Azrael'den. Bu arada Batman yavaş yavaş iyileşmeye başlamakta ve kontrolünü yitirmekte olan Azrael'e karşı bir şeyler yapmaya çalışmaktadır. . .

Bundan sonrası yan sayfada. Hadi buyrun bakalım. (İç Kapak)
Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: