Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
YAPAY ZEKA VE BÜYÜK VERİ KİTAP SERİSİ 1: YAPAY ZEKA VE BÜYÜK VERİ TEKNOLOJİLERİ VE YAKLAŞIMLARI ( YAPAY ZEKA VE BÜYÜK VERİ KİTAP SERİSİ 1: YAPAY ZEKA VE BÜYÜK VERİ TEKNOLOJİLERİ VE YAKLAŞIMLARI )
Yapay Zeka ve Büyük Veri Kitap Serisi 1: YAPAY ZEKA VE BÜYÜK VERİ TEKNOLOJİLERİ VE YAKLAŞIMLARI
YAPAY ZEKA VE BÜYÜK VERİ KİTAP SERİSİ 1: YAPAY ZEKA VE BÜYÜK VERİ TEKNOLOJİLERİ VE YAKLAŞIMLARI ( YAPAY ZEKA VE BÜYÜK VERİ KİTAP SERİSİ 1: YAPAY ZEKA VE BÜYÜK VERİ TEKNOLOJİLERİ VE YAKLAŞIMLARI )
Barkod
: 9786254066467
Basım Yılı
: Kasım 2020
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16x23,5
Sayfa Sayısı
: 424
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
1-3 iş gününde kargoda
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
46,00
İndirimli Fiyatı
37,26
Kazanılan Puan
112 NP
Bu ürünü 24 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Büyük veri ve yapay zekâya çok kapsamlı bir bakış sunmayı amaçlayan ve farklı başlıkları bir araya toplayan bu kapsamlı eserin, ülkemizde yapay zekâ ve büyük veri konusunda yapılan çalışmalara katkı sağlaması beklenmektedir. Bu kitap serimizin birinci cildinde, 13 farklı bölüm sunulmuştur. Büyük veri ve yapay zekânın kapsamlı ve farklı açılardan irdelendiği bu ciltte; yapay zekânın kapsamı ve boyutu, yapılan teorik ve pratik çalışmalar, karşılaşılabilecek yeni riskler ve problemler ve sonuçta alınması gereken önlemler ve yapılması gerekenler farklı alanlarda verilmiş ve sonuçta değerlendirilmiştir. Her bir bölüm; bu alana katkı sağlayan, bu alanda eğitim almış, tez hazırlamış, çalışmalar yapmış değerli akademisyen, kamu çalışanı ve üst düzey yöneticiler tarafından hazırlanmıştır. Her bir bölüm birbirinden bağımsız olarak hazırlansa da konu bütünlüğünün ve devamlılığının sağlanmasına mümkün olduğunca dikkat edilmiştir. Her bölüm tarafımızdan değerlendirilmiş, yazarlara konu içeriği ve başlıklarla ilgili olarak bazı önerilerde bulunulmuş, düzeltmeler yapılması istenilmiş ve sonuçta yapılan değişiklikler dikkate alınarak bu kitap hazırlanmıştır. Bu kitabın; büyük veri ve yapay zekâ konularında yapılacak çalışmalara ışık tutması, yeni çalışmaların yapılmasına katkı sağlaması, bu konuda yapılacak olan iş birliklerini geliştirmesi, bu iki konunun boyutunun ve kapsamının daha iyi anlaşılmasına katkı sağlaması ve en önemlisi ise ülkemizde bu alanlarda duyulan ihtiyacı bir nebze de olsa karşılaması, açık kaynak olarak sunulması ile de kaynaklara erişimi kolaylaştırıcı bir başvuru kitabı serisi olması beklenmektedir. Bu eser serisi açık kaynak olarak gerek üniversite web sayfasında gerekse de ilgili kurumların web sayfalarında yayımlanmaktadır. Bu kitapta yazarlarımız; alan uzmanlıklarına göre bölümleri hazırlamışlar, literatürden faydalanmışlar, kişisel, kurumsal ve ulusal bilgi birikimlerini hazırladıkları bölümlerde sunmuşlar, hazırladıkları bölümlerin açık kaynak olarak yayımlanmasını kabul etmişler ve bu kitabın basımı ve dağıtımı ile ilgili olarak herhangi bir telif hakkı talep etmemişlerdir. Yazarlarımıza, bu kitap serisinin editörleri olarak çok özel teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunarız.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: