Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
VİSUAL C# VE VİSUAL BASİC ÖRNEKLERİYLE WPF TABANLI NESNEYE YÖNELİK GÖRSEL PROGRAMLAMA ( VİSUAL C# VE VİSUAL BASİC ÖRNEKLERİYLE WPF TABANLI NESNEYE YÖNELİK GÖRSEL PROGRAMLAMA )
Visual C# ve Visual Basic Örnekleriyle WPF Tabanlı Nesneye Yönelik Görsel Programlama
VİSUAL C# VE VİSUAL BASİC ÖRNEKLERİYLE WPF TABANLI NESNEYE YÖNELİK GÖRSEL PROGRAMLAMA ( VİSUAL C# VE VİSUAL BASİC ÖRNEKLERİYLE WPF TABANLI NESNEYE YÖNELİK GÖRSEL PROGRAMLAMA )
Barkod
: 9786053203193
Basım Yılı
: Ocak 2016
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16 x 23,5
Sayfa Sayısı
: 360
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Aynı gün kargo
(16:00'a kadar geçerli)
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
36,00
İndirimli Fiyatı
29,16
Kazanılan Puan
87 NP
Bu kitabı 4,86 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Kategoriler
Bu ürünü 1564 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Bu kitap nesneye yönelik programlama yöntemlerini görsel uygulama örnekleriyle öğrenmek isteyenler içindir. Uygulama örnekleri . NET tabanlı programlama dilleri C# ve Visual Basic ile nesne özellikleriyle bağlantılı görsel öğeler sunan WPF tabanı üzerinde geliştirilmiştir. Anlaşılır ve kısa adımları izleyerek, programlamaya yeni başlayan okuyucuların bile işlerine yarayacak bilgi ve yetenekler kazanacaklarını umuyoruz. Bu programlama dillerini hiç bilmeyenler kitap sonundaki ek bölümlerde örnekleri izlemelerini sağlayacak giriş düzeyinde bilgiler bulacaktır. WPF tabanına yeni giriş yapanlar için de en sık kullanacakları görsel öğeleri işe yarar şekilde kullanmaya yetecek bilgileri ara bölümlerde sunulmuştur. CD içeriğindeki kitaptaki proje örneklerini oluşturacak kod dosyalarının son hallerini bulacaksınız. Kendi projenizi oluştururken geldiğiniz son aşamada kontrol yapmak için bu dosyaların içeriğine bakabilirsiniz. Bankamatik Projesi Arayüz ve Sınıf Tanımı ve Örneği. Kargo Projesi Nesne ve Ortak Değişken Kavramı. Market Projesi Listeler Yöntemi ve ObservableCollection Listesi Oluşturulması. Banka Projesi Arabirim (İnterface) Kullanılması. Dizi Projesi Nesne Karşılaştırması. Kesir Projesi Sayı Türleri Arasında Dönüştürme İşlemleri. Metin Dosya Projesi Karakter Dizileri ve İşlemleri. Liste Projesi Koleksiyon Sınıfı ve Fonksiyon işlemleri. Banka Projesi Türetilmiş Sınıf Nesneleri ve Listeyici Kontrol İşlemleri. Arabirim Proje Arabirime Sınıf Uyarlaması. Fabrika Projesi Sınıfların Ortak Özelliklerine Göre Gruplama. Ağaç Projesi Ağaç Yapısı Örneği. Ag Proje Nodlar, Canvas ve ItemsControl Örneği. Kontrol Projesi Kontrol Görünümü ve Stil Kavramı.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: