Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
UYGULAMALARLA ASP.NET ( OKU, İZLE, DİNLE, ÖĞREN )
Uygulamalarla ASP.NET Oku, İzle, Dinle, Öğren
Yorumları oku
UYGULAMALARLA ASP.NET ( OKU, İZLE, DİNLE, ÖĞREN )
%30 İndirim
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 15 x 21 (cm)
Sayfa Sayısı
: 728
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-3 iş günü temin
Liste Fiyatı
: 45,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 31,50 TL
Kazanılan Puan
: 95 NP
Barkod
: 9786055201128
Basım Yılı
: Kasım 2017
Kategoriler
Ürünün Tanıtımı

ASP. NET’i Uygulamalarla ve Proje Örnekleri ile En Doğru Teknikleri Kullanarak Öğrenin!


. Net 4. 5 ile gelen yenilikleri ve Asp. Net ile proje geliştirme konusunu detaylarıyla anlatan alan bu kitap; sadece ilgili teknoloji ile kodlamanın değil, bir web projesinin başlangıcından son noktasına kadar neler yapılması gerektiğini de anlatmaktadır.


. Net Framework ve Asp. Net ile ilgili teorik bilgilerle başlayan kitap, en temel seviyeden başlayarak sizi Asp. Net’in dünyasına çağırmaktadır. Edinilen teorik bilginin ardından Asp. Net ile yazılım geliştirmeye giriş yaptıktan sonra, C# 5. 0 ile Asp. Net projelerinin nasıl kodlandığı konusunu detaylı bir şekilde öğreneceksiniz. Asp. Net ve C# ile temel programlama bilgisinin ardından Asp. Net’te yazılım geliştiriciler için oluşturulan hazır kontrolleri ve kullanımlarını günlük hayattan örneklerle inceleyeceksiniz.


Asp. Net’in en temel konularından biri olan bu kontroller anlatılırken, günlük hayatta nerelerde kullanıldığı ve projelerde nerelerde kullanabileceğiniz konusunda farklı önerileriler de yer almaktadır. Asp. Net içerisinde yer alan onlarca kontrolü inceledikten sonra, web yazılım geliştirme teknolojilerinin en önemli konularından biri olan durum ve oturum yönetimi kavramları güncel örnekler ve uygulamalarla öğrenerek, Asp. Net konusunda genel anlamda bilgi birikimine sahip olacaksınız. Projelerinizde veritabanı kullanımı noktasında SQL Server, LINQ ve Entity Framework’ün ne olduğu ve projelerde nasıl kullanıldığını da öğrendikten sonra bir web projesinin olmazsa olmazı olan görsel tasarım konusunda temel bilgi sahibi olacaksınız.


Asp. Net ile yazılım geliştirme (kodlama) konusunda son olarak projelerinizi zenginleştirmek için JavaScript ve jQuery kavramlarını örnek uygulama ve örneklerle öğreneceksiniz.


Yazılım geliştirmek, sadece kod yazmak demek değildir. Kitabın genelinde de bu konu üzerinde durulmuş ve Asp. Net ile yazılım geliştirme (kodlama) konularının ardından, “bir yazılım geliştirirken hangi aşamalardan geçilir, nelere dikkat edilmelidir, bir yazılımı geliştirirken planlama süreci nasıl olmalıdır, yazılım geliştirmede katmanlı mimari neden önemlidir ve yazılım geliştirme standartları” konuları, güncel hayattan örnekler ve uygulamalarla detaylı olarak anlatılmıştır.


Asp. Net ile yazılım geliştirme sadece planlama ve kodlama da değildir. Geliştirilen yazılımın geliştirme işlemleri tamamlandıktan sonra internet / intranet üzerinde nasıl yayınlanacağı da önemli bir konudur. Yazılım geliştirme süreçlerinin ardından bu konuyu da kapsamlı olarak öğreneceksiniz.


Genel anlamda Asp. Net ile proje geliştirme konusunu ve Asp. Net 4. 5 sürümüyle gelen yeniliklerle ilgili bir çok şey öğreneceksiniz. Bu noktadan sonra Asp. Net’in 4. 5 sürümüyle gelen ve projelerde en çok yeniliklerini göreceksiniz. Son bölümde ise Asp. Net MVC’nin ne olduğu ve MVC ile bir proje nasıl geliştirilir konusuna bilgilendirme amaçlı bir giriş yapıp, bir kaç örnek uygulama ile bu konu hakkında da bilgi sahibi olacaksınız.


Bu kitap kimlere hitap etmektedir?


• Asp. Net ile web projeleri geliştirmek isteyenlere
• C# masaüstü / mobil uygulamaları geliştirip web projeleri geliştirmek isteyenlere
• Asp. Net’i biraz bilip kendini bu konuda geliştirmek isteyenlere
• Asp. Net ile web sitesi yapıp bu işten para kazanmak isteyenlere
• . Net teknolojilerinde eğitim veren eğitmenlere ve öğrencilere
• Web teknolojilerini merak edip gerçek bir proje nasıl geliştirilir öğrenmek isteyenlere
• Asp. Net ile kurumsal ve büyük çaplı uygulama geliştirmek isteyenlere


Kısacası; ister yazılıma yeni başlayın, ister alanınızda uzman olun, kendinizi geliştirmek adına bir kaynak arayışı içindeki tüm Asp. Net tutkunlarına hitap etmektedir.


Kitap ile birlikte verilen DVD içeriğinde de uygulamalı proje örneklerinin görsel eğitim videolarını ve bu örneklere ait kaynak kodları bulacaksınız.


Görsel eğitim videoları içinde yer alan proje örnekleri şunlardır:


• Online Ürün Satış Sitesi
• Öğrenci Bilgi Takip Sistemi

Bu ürünü 296 kişi görüntüledi.
Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: