Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Makine
Makine
Makine
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
kapat test
ÜSTÜN YETENEKLİLER İÇİN PSİKOLOJİK DANIŞMA VE REHBERLİK UYGULAMALARI GEREKSİNİMLER, SORUNLAR VE MÜDAHALELER ( ÜSTÜN YETENEKLİLER İÇİN PSİKOLOJİK DANIŞMA VE REHBERLİK UYGULAMALARI GEREKSİNİMLER, SORUNLAR VE MÜDAHALELER )
Üstün Yetenekliler İçin Psikolojik Danışma ve Rehberlik Uygulamaları Gereksinimler, Sorunlar ve Müdahaleler
ÜSTÜN YETENEKLİLER İÇİN PSİKOLOJİK DANIŞMA VE REHBERLİK UYGULAMALARI GEREKSİNİMLER, SORUNLAR VE MÜDAHALELER ( ÜSTÜN YETENEKLİLER İÇİN PSİKOLOJİK DANIŞMA VE REHBERLİK UYGULAMALARI GEREKSİNİMLER, SORUNLAR VE MÜDAHALELER )
Barkod
: 9786053203124
Basım Yılı
: Eylül 2021
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16 x 23,5
Sayfa Sayısı
: 320
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
24 Saatte Kargoda
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
50,00
İndirimli Fiyatı
40,50
Kazanılan Puan
122 NP
Bu ürünü 3830 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Üstün yeteneklilik gerçekten bir armağan mı? Farklı algılamak ve hissetmek iyilik ve mutluluğu nasıl etkiler? Çocuk, genç, yetişkin, olgun üstün yetenekliler. Başkaları tarafından kendilerine yüklenen olumlu ya da olumsuz anlamların ve sorumlulukların içerisinde gerçekten kendileri olabilmek ve kendilerine özgü biçimde yaşayabilmek için neler yapıyorlar? Nasıl sorunlar yaşıyorlar? Nasıl başa çıkıyorlar? ’Herkes“ gibi hedeflere yönelmeleri, “başarılı olmaları“, “zekâlarının hakkını vermeleri”, herkes gibi “kariyer yapmaları”, ama herkesten ’daha iyi* yapmaları; “onların iyiliği için“ herkesçe beklenirken. . .

Onlara öze) düzenlemeler hedeflenirken. Psikolojik danışmanlar onlara nasıl destek olabilirler? Bu kitap üstün yeteneklilerin kendilerini anlamalarına, mutlu olmalarına, farklılıklarıyla yaşamda varolmalarına yardımcı olmamız için hazırlandı. Öncelikle psikolojik danışmanlara ve psikolojik danışman eğitimcilerine, eğitim ve gelişim uzmanlarına, üstün yeteneklilerin anne-babalarına, onlarla çalışan, okuyan, oynayan, kısacası üstün yeteneklilerle bir arada yaşayan her birimize onların biricikliklerini anlamada ve etkili yollarla desteklemede yardımcı olması ümidiyle. . .

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: