Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
ÜRETİM İŞLEMLER YÖNETİMİ (  )
Üretim İşlemler Yönetimi
ÜRETİM İŞLEMLER YÖNETİMİ (  )
Barkod
: 9789758752669
Basım Yılı
:
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 13.5 x 20 (cm)
Sayfa Sayısı
: 454
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-3 iş günü temin
%8 İNDİRİM
Liste Fiyatı
47,50
İndirimli Fiyatı
43,70
Kazanılan Puan
131 NP
Bu kitabı 7,28 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Bu ürünü 194 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Üretim/işlemler yönetimi işletmeciliğin son yıllarda giderek önem kazanan bir alanı haline gelmiştir. Üretim/işlemler yönetimi, diğer temel işletme fonksiyonları olan pazarlama ve finansal yönetimle birlikte işletmenin stratejik amaçlarının gerçekleştirilmesinde yaşamsal bir rol oynamaktadır. Üretim/işlemler yönetimi ürün ve hizmet üreten sistemlerin planlanması, tasarlanması, koordinasyonu ve işletilmesiyle ilgili tüm faaliyetleri içermektedir.


Günümüzde müşteriye değer yaratmak işletmelerin en önemli amacı haline gelmiştir. Müşteriye sağlanacak değerin yaratılmasında bu fonksiyon önemli katkılar sağlamaktadır. Bunun için kaliteli ürün ve hizmetlerin, değer yaratan süreçler aracılığıyla, düşük maliyetle ve zamana dayalı bir rekabet stratejisiyle müşteriye sağlanması gerekmektedir. İşletmeler üretim/işlemler fonksiyonu aracılığıyla rekabet üstünlüğü elde etmektedirler.


Bu kitapta işletmelerdeki üretim/işlemler yönetimi ele alınmaktadır. Buna yönelik olarak ürün ve hizmet yaratan üretim/işlemler sistemlerinin tasarlanmasıyla ilgili konular kitabın kapsamını oluşturmaktadır.


Önceleri yalnızca ürün üreten imalat işletmelerine yönelik olarak gelişen bu fonksiyon zaman içinde hizmetler kesiminin ekonomideki rolünün artmasına paralel olarak bu kesimdeki benzer sorunları da ele almaya başlamıştır. Bu kitapta hem ürün hem de hizmet üreten işletmeler kapsanmaktadır ve bu ürün ve hizmetleri üretirken karşılaştıkları sorunlara çözümler geliştirilmiştir.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: