Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Makine
Makine
Makine
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
ÜNİVERSİTE KÜTÜPHANELERİNDE TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ “ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KÜTÜPHANESİ ÖRNEĞİ“ ( ÜNİVERSİTE KÜTÜPHANELERİNDE TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ “ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KÜTÜPHANESİ ÖRNEĞİ“ )
Üniversite Kütüphanelerinde Toplam Kalite Yönetimi “Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kütüphanesi Örneği“
ÜNİVERSİTE KÜTÜPHANELERİNDE TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ “ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KÜTÜPHANESİ ÖRNEĞİ“ ( ÜNİVERSİTE KÜTÜPHANELERİNDE TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ “ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KÜTÜPHANESİ ÖRNEĞİ“ )
Barkod
: 9789750251412
Basım Yılı
: Ekim 2018
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 13x19 cm
Sayfa Sayısı
: 103
Cilt Durumu
: Karton Kapaklı
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-3 iş günü temin
%8 İNDİRİM
Liste Fiyatı
17,50
İndirimli Fiyatı
16,10
Kazanılan Puan
48 NP
Bu ürünü 394 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı
Dünya genelinde ve ülkemizde tüm sektörlerde her geçen gün değişimler, dönüşümler ve gelişmeler yaşanmaktadır. Bu değişimlerden her meslek alanı gibi, kütüphaneler de etkilenmektedir.

Hizmet üreten işletmeler olan kütüphanelerin de sağladıkları hizmetlerin kalitesinin belirlenmesi ve iyileştirilebilmesi için, somut ve kalıcı değerlerle hizmet kalitelerinin ölçülmesi gerekmektedir. Kütüphanelerin kullanıcı odaklı olarak hizmetlerinin ölçülmesi ve değerlendirilmesi, kaliteye dayalı performanslarının değerlendirilmesinde de gereklidir.

Öğrencilerine, idari personeline, akademik personeline, kurum içi ve/veya kurum dışı araştırmacılara, farklı kurumlardan gelen araştırmacılara vb. geniş bir kullanıcı grubuna hizmet veren üniversite kütüphaneleri de dünyanın içinde bulunduğu değişime ayak uydurmak zorundadırlar.

Eserde, biri vakıf üniversitesi, diğeri devlet üniversitesi kütüphanesinde uygulanmakta olan toplam kalite yönetimi örneklerine değinilmiş ve örnek uygulamalardan elde edilen veriler göz önüne alınarak, üniversite kütüphanelerinde toplam kalite yönetiminin geleceği üzerinde tartışılmaktadır.
Problem Durumu ve Yöntem
Kavramsal Çerçeve
Bulgular ve Yorumlar
Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: