Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
ULUSLARARASI SPOR TAHKİM MAHKEMESİ C.A.S. AÇIKLAMALI İNGİLİZCE-TÜRKÇE MEVZUATI ( ULUSLARARASI SPOR TAHKİM MAHKEMESİ C.A.S. AÇIKLAMALI İNGİLİZCE-TÜRKÇE MEVZUATI )
Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi C.A.S. Açıklamalı İngilizce-Türkçe Mevzuatı Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi C.A.S. Açıklamalı İngilizce-Türkçe Mevzuatı
Yorumları oku
ULUSLARARASI SPOR TAHKİM MAHKEMESİ C.A.S. AÇIKLAMALI İNGİLİZCE-TÜRKÇE MEVZUATI ( ULUSLARARASI SPOR TAHKİM MAHKEMESİ C.A.S. AÇIKLAMALI İNGİLİZCE-TÜRKÇE MEVZUATI )
%19 İndirim
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16.0 x 23.5
Sayfa Sayısı
: 199
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Aynı gün kargo
(16:00'a kadar geçerli)
Liste Fiyatı
: 26,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 21,06 TL
Kazanılan Puan
: 63 NP
Barkod
: 9789755919171
Basım Yılı
: 2006
Kategoriler
Ürünün Tanıtımı

Uluslar arası Spor Tahkim Mahkemesi, tarihçe, çalışma düzeni, geleceği, kuralları, organlarının tüzükleri, usul ve arabuluculuk talimatı, olimpik oyunlar tahkim talimatı ile Spor Tahkim Mahkemesi Mevzuatı ve uyuşmazlıkları çözümlemeye yönelik organların tüzükleri ve usul talimatı alt başlıklarını işlendiği kitapta CAS nedir? CAS’ın işlevi nedir? CAS’ın merkezi nerededir? CAS’a hangi uyuşmazlıklar için başvurulabilir? CAS’a kimler başvurabilir? CAS’ın işlemde bulunma koşullar gibi sorulara derinlemesine cevaplar bulunabilecek, spor kulüpleri ve sporcular için haklarını ararken kendilerini yeterince savunamamaktan kaynaklanan mağduriyetleri bu mevzuat yardımıyla giderilebilecektir. Çalışmayaspor tahkim mahkemelerinin oluşumu aşamasında zemin oluşturan İsviçre Milletlerarası Özel Hukuk Federal yasası (1987) ve Yabancı Hakem Kararlarının Tanınması ve İcrası Hakkında Sözleşme (1958New York)SPAN style“msospacerun: yes“ /SPANeklenmiştir. Çalışma sporun içerisinde olanların hukuk alanındaki eksikliklerini giderecek mahiyettedir.

Bu ürünü 511 kişi görüntüledi.
Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: