Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
ULUSLARARASI SİSTEM TADİLAT – YENİDEN İNŞA – YENİ BİR SİSTEM / INTERNATİONAL SYSTEM RESTORATİON – RECONSTRUCTİON – A NEW SYSTEM ( ULUSLARARASI SİSTEM TADİLAT – YENİDEN İNŞA – YENİ BİR SİSTEM / INTERNATİONAL SYSTEM RESTORATİON – RECONSTRUCTİON – A NEW SYSTEM )
Uluslararası Sistem Tadilat – Yeniden İnşa – Yeni Bir Sistem / International System Restoration – Reconstruction – A New System
ULUSLARARASI SİSTEM TADİLAT – YENİDEN İNŞA – YENİ BİR SİSTEM / INTERNATİONAL SYSTEM RESTORATİON – RECONSTRUCTİON – A NEW SYSTEM ( ULUSLARARASI SİSTEM TADİLAT – YENİDEN İNŞA – YENİ BİR SİSTEM / INTERNATİONAL SYSTEM RESTORATİON – RECONSTRUCTİON – A NEW SYSTEM )
Barkod
: 9786254023866
Basım Yılı
: Haziran 2020
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 13,5x19,5
Sayfa Sayısı
: 208
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Aynı gün kargo
(16:00'a kadar geçerli)
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
20,00
İndirimli Fiyatı
16,20
Kazanılan Puan
49 NP
Bu kitabı 2,70 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Bu ürünü 36 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Modern Uluslararası Sistem, kendi yapısına dayanarak işleyen ve bu işleyişiyle var olan, yanlışı, sorunu kendi kıstaslarıyla belirleyen fakat asla kâinatın takdir edilmiş deveranına uymayan, bu sebeple de her geçen gün adaletten biraz daha uzaklaşan, zulüm üstüne zulüm üreten bir sistemdir. Bu sistem, kendi işleyişine aykırı bir durumu, yani bir sorunu teşhis ettiğinde, onun çözümü için muhakkak kökü olmayan, geçmişi olmayan yeni bir devrim yapmayı salık verir. Çözüm diye benimsediği ve bütün dünyaya kabul ettirdiği, yıkmak, yok etmek, sonlandırmaktır. Bu doğrultudaki her yıkım, her devrim, her son, bu sistemin işleyişinin devamını sağlar ama yeni bir kökü, bağı koparır. The Modern International System is a system that operates based on its own structure and exists with this functioning, determines errors, problems with its own criteria, but never complies with the predestined revolving of the universe, moves farther away from justice with every day and therefore promulgates persecution upon persecution. When this system identifies a situation that is contrary to its functioning, that is, a problem, it recommends a new revolution without a basis, without history, for its solution. The whole world has been made to accept that what is defined as the solution is to demolish, destroy and terminate. Every destruction, every revolution, every termination in this direction ensures the continuation of this system, but a new root, a bond will is severed.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: