Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
ULUSLARARASI REKABET GÜCÜ BELİRLEYİCİ FAKTÖRLER VE ÖLÇÜLMESİ, TÜRKİYE BAĞLAMINDA BİR DEĞERLENDİRME ( ULUSLARARASI REKABET GÜCÜ BELİRLEYİCİ FAKTÖRLER VE ÖLÇÜLMESİ, TÜRKİYE BAĞLAMINDA BİR DEĞERLENDİRME )
Uluslararası Rekabet Gücü Belirleyici Faktörler ve Ölçülmesi, Türkiye Bağlamında Bir Değerlendirme
ULUSLARARASI REKABET GÜCÜ BELİRLEYİCİ FAKTÖRLER VE ÖLÇÜLMESİ, TÜRKİYE BAĞLAMINDA BİR DEĞERLENDİRME ( ULUSLARARASI REKABET GÜCÜ BELİRLEYİCİ FAKTÖRLER VE ÖLÇÜLMESİ, TÜRKİYE BAĞLAMINDA BİR DEĞERLENDİRME )
Barkod
: 9786055426668
Basım Yılı
: 2011
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16 x 24
Sayfa Sayısı
: 288
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Aynı gün kargo
(16:00'a kadar geçerli)
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
28,00
İndirimli Fiyatı
22,68
Kazanılan Puan
68 NP
Bu kitabı 3,78 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Kategoriler
Bu ürünü 619 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Küreselleşen dünyada bir ülkenin kalkınma ve refah düzeyi, iç dinamikler kadar dış dinamiklerce de belirlenen bir olgudur. Günümüzde, Bilgi Ekonomisi ve Küreselleşme eksenlerinde şekillenen dünya ekonomisi ve küresel rekabet ortamı içerisinde, Türkiye’nin; kalkınma ve refah hedeflerini gerçekleştirebilmesinin, sürdürülebilir bir büyümeyi sağlayabilmesinin ve başta cari açık ve işsizlik olmak üzere önemli kronik yapısal sorunlarını çözebilmesinin gerek ve zorunlu koşulu, küresel rekabet gücüne sahip bir ekonomi olmasıdır. Bu düşünce bağlamında, konunun bir proje bütünlüğü içinde çeşitli boyutları ile incelenip irdelendiği beş yıllık çalışmamızın sonuçları bu kitabımızı da kapsayan; 1. Ekonomik, Kültürel ve Politik KÜRESELLEŞME ve SONUÇLARI 2. Bilgi Toplumu ve Küreselleşme Bağlamında KÜRESEL REKABET ORTAMI 3. ULUSLARARASI REKABET GÜCÜ Belirleyici Faktörler ve Ölçülmesi, Türkiye Bağlamında Bir Değerlendirme 4. TEKNOLOJİNİN KÜRESELLEŞMESİ 5. KÜRESEL REKABET GÜCÜ Türkiye için Sistematik ve Eklektik Bir Yaklaşım 6. TÜRKİYE EKONOMİSİ VE STRATEJİK DÖNÜŞÜMÜ kitaplarımız ile ortaya konularak Türkiye’nin geleceğini ilgilendiren ve belirleyecek önemli konularda katkıda bulunulması amaçlanmıştır.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: