Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK - KÜRESELLEŞMENİN ZORLUKLARI - INTERNATIONAL BUSINESS - THE CHALLENGES OF GLOBALİZATİON ( ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK - KÜRESELLEŞMENİN ZORLUKLARI - INTERNATIONAL BUSINESS - THE CHALLENGES OF GLOBALİZATİON )
ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK - Küreselleşmenin Zorlukları - INTERNATIONAL BUSINESS - The Challenges of Globalization ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK - Küreselleşmenin Zorlukları - INTERNATIONAL BUSINESS - The Challenges of Globalization
Yorumları oku
ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK - KÜRESELLEŞMENİN ZORLUKLARI - INTERNATIONAL BUSINESS - THE CHALLENGES OF GLOBALİZATİON ( ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK - KÜRESELLEŞMENİN ZORLUKLARI - INTERNATIONAL BUSINESS - THE CHALLENGES OF GLOBALİZATİON )
%19 İndirim
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 21,5 x 29,5
Sayfa Sayısı
: 452
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Aynı gün kargo
(16:00'a kadar geçerli)
Liste Fiyatı
: 60,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 48,60 TL
Kazanılan Puan
: 146 NP
Barkod
: 9786053207146
Basım Yılı
: Kasım 2017
Kategoriler
Ürünün Tanıtımı

Küreselleşme olgusu ile birlikte uluslararası işletmecilik faaliyetlerinin etkisini her geçen gün daha da fazla hissediyoruz. Bu kitap uluslararası işlemecilik konularında bilgisini arttırmak, bakış açısını geliştirmek isteyen yöneticiler, işletme çalışanları, lisans ve lisansüstü öğrenciler ile akademisyenlerin yararlanması amacıyla Türkçeye kazandırılmıştır. Güncel örnekler çerçevesinde uygulamaya dönük olarak hazırlanan bu kapsamlı kitap beş kısım ve on altı bölümden oluşmaktadır. Kitapta, küreselleşme, küresel ve ulusal iş çevresi unsurlarının ayrıntılı olarak anlatıldığı bölümlerden sonra uluslararası ticaret ve yatırım teorileri, uluslararası finansal piyasalar ve para sisteminden bahsedilmiş, son kısımda ise diğer işletme fonksiyonları kapsamında uluslararası işletme yönetimine ilişkin konular ele alınmıştır. Kitapta dünyanın farklı ülkelerinden örnek olaylar, farklı kültürlere ilişkin uygulamalar, uluslararası alanda iş yaparken yöneticilere yol gösterici olabilecek pratik bilgiler yer almaktadır. Bunların yanı sıra ders materyali olarak kullanılması halinde öğrenciler için hazırlanmış çalışma soruları, etik konulara ilişkin değerlendirmeler, tartışma soruları ve grup etkinlikleri de bulunmaktadır. Tüm okuyucular için faydalı olması dileğiyle….

Bu ürünü 475 kişi görüntüledi.
Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: