Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
TÜRK’ÜN AŞKI - VATAN ŞİİRLERİM (  )
Türk’ün Aşkı - Vatan Şiirlerim
TÜRK’ÜN AŞKI - VATAN ŞİİRLERİM (  )
Barkod
: 9786052963401
Basım Yılı
: Ekim 2017
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 13 x 19.5 (cm)
Sayfa Sayısı
: 78
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-3 iş günü temin
%40 İNDİRİM
Liste Fiyatı
14,00
İndirimli Fiyatı
8,40
Kazanılan Puan
25 NP
Bu kitabı 1,40 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Kategoriler
Bu ürünü 156 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Türk milletinin her bir bireyinin bağlılığı yalnızca Türk milletine olmalıdır. Hem milletimizin bağlılığında olup hem de siyasi partizanlık yapmak mümkün müdür? Bir ailenin bireylerinin bile birbirine düşman olmasına sebep olan partizanlık büyük zararlar verdi ve hala vermeye devam etmektedir. Siyasi parti fanatikliğinin en zarar verici etkisini Türk ailelerinde görmekteyiz. Siyasi particilikteki yobazlık anneyi babaya, babayı oğula, arkadaşı arkadaşa düşman etmiştir.


Bir Türk başka bir Türk’e tepeden bakmamalıdır. Bu kara günlere, hainlik süreçlerine bu ayrıştırma ve küçümsemelerle geldik. Düşmanlar bizi birbirimizi ayrıştıran solcu sağcı siyasetlerle, dindar dinsiz yakıştırmalarla, köylü şehirli, eğitimsiz, eğitimli Türk diye ayrıştırarak milli birliğimize zarar verdi. Bir Türk aynı soydan gelen Türk kardeşine olan üslubuna dikkat etmelidir. Komünizm, kapitalizm, arabizm, liberalizm, sosyalizm gibi izm’li yabancı menşeili fikirler, ideolojiler Türk gençlerini kitapları ile zehirlemiş devletine, ırkına, Türk tarihine hainlik eder duruma getirmiş ve Türk gençlerini öz kültürümüz Türk örf ve adetlerine yabancılaştırmıştır. Bu yabancı düşünce, ideoloji ve bozuk inançlardan bir Türk zihnini temizlemelidir.


Şunu iyi bellemelidir; Türklük Türk›ü sevmekle başlar. Biz Türkler birbirimize ayrımcılık yapmadan kenetlenirsek, bu milli bütünlüğümüzü sarsabilecek güç yoktur.


Vatanımızın bölünmez bütünlüğünün kurucu atalarımızın mensubu olduğu Türk milli kimliğinde yıkılmaz, sarsılmaz tek güç olduğu hakikatinin şuurundayız. Milli tarihimizden çıkaracağımız dersler çoktur. Türk tarihini okumalı ve aynı hatalara düşmemeliyiz.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: