Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
TÜRKİYE’DE KAMU DENETİMİ, DEĞİŞİM SÜRECİ VE PERFROMANS DENETİMİ ( TÜRKİYE’DE KAMU DENETİMİ, DEĞİŞİM SÜRECİ VE PERFROMANS DENETİMİ )
Türkiye’de Kamu Denetimi, Değişim Süreci ve Perfromans Denetimi
TÜRKİYE’DE KAMU DENETİMİ, DEĞİŞİM SÜRECİ VE PERFROMANS DENETİMİ ( TÜRKİYE’DE KAMU DENETİMİ, DEĞİŞİM SÜRECİ VE PERFROMANS DENETİMİ )
Barkod
: 9786254066634
Basım Yılı
: Ekim 2020
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 13,5x21,5
Sayfa Sayısı
: 300
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Aynı gün kargo
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
28,00
İndirimli Fiyatı
22,68
Kazanılan Puan
68 NP
Bu ürünü 57 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

“Performans kavramı, yönetim ve denetimiyle gelişmiş bir kültürün, kıt kaynakların verimli, ekonomik ve etkin kullanımıyla gelişmeye katkısının ifadesi. Performans denetimi, dünyada, günümüzün en önemli konularından biri. Türkiye’de performans denetimi, Sayıştay tarafından 1996 yılından itibaren yapılmakta. Diğer denetim birimlerinin de geç kalınmış olsa da bu denetim türüne bir an önce önem ve öncelik vermesi gerekmekte. Son kalkınma planı olan 11. Kalkınma Planı’na özel hüküm konularak performans denetiminin bütün kurumlarda artık daha aktif hâle getirilmesinin hedeflendiği görülmekte. 2007 yılında yayımlanmış olan bu çalışmanın güncellenmiş hâlinin teori ve uygulamaya değerli katkılar verdiği ve verme potansiyeli taşıdığı kanaatiyle sizleri eserle baş başa bırakıyorum. ” Prof. Dr. Ahmet NOHUTÇU “Denetimde dünyada ve ülkemizde en önemli alanlardan biri performans denetimi. Performans kavramı, adeta yeni yönetim anlayışlarını klasik yönetim anlayışına göre daha etkin kılan bir kaldıraç gibi. Dünyada yönetim ve denetimdeki gelişmenin algılanabildiği ve uygulanabildiğinin göstergesi olan bir kavram. 2007 yılından beri bilinen bir eserin güncellenmiş hâli olan bu çalışmanın yönetim, denetim ve akademi alanlarındaki çalışmalara değer katacağını düşünüyorum. ” Prof. Dr. Muharrem ES

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: