Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Makine
Makine
Makine
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
kapat test
TÜRKİYE ERMENİLERİ TARİHİ 1461-1961 (  )
Türkiye Ermenileri Tarihi 1461-1961
TÜRKİYE ERMENİLERİ TARİHİ 1461-1961 (  )
Barkod
: 9786053261797
Basım Yılı
: Temmuz 2017
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 14 x 21 (cm)
Sayfa Sayısı
: 736
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-4 iş günü temin
%28 İNDİRİM
Liste Fiyatı
58,00
İndirimli Fiyatı
41,76
Kazanılan Puan
125 NP
Bu ürünü 189 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Bu kitap öncelikle ’’Ermeni Örgütleri’’nin işine gelmez. Çünkü; Ermeni Milleti’nin ’’Milli varlığını’’ doğrudan ’’Türk Milletine’’ medyunolduğunu hemen her Türk-Ermenisi ve Dünya Ermenileri okuyabilme fırsatını bulacaklar. Görecekler ki Ermeni Milletine ’’Haçlı Milletler’’ değil, bizzat İslam Türk Milleti hemen her şekilde imkan tanımış ve ona sahip çıkmıştır. İşte bu durum; dün olduğu gibi, günümüzde de aynı senaryoları sahneleyen ’’Dünya Emperyalist Devletleri’’ni de ziyade rahatsız edecektir.

Dolayısıyla Müslüman camiadan da aleyhte çatlak sesler çıkacak ve ’’Nüfus cüzdanı’nda ’’ Müslüman’’ yazmasından gayrı, ne müslümanlıkla ve ne de Türklükle hiçbir bağı olmayan bir takım emperyalist uşaklar da aynı menfi propagandalara girişeceklerdir.

Ancak, bütün bunlar hiçbir surette bizleri etkileyemeyecektir. Zira, bizler Aziz vatanımız Türkiye’ye mideden bağlı değiliz. Bizim Şiarımız; ’’Vatanımız Türkiye’nin Milli menfaatleri aşkına’’icab ederse, şehit olabilmektedir.

Binaenaleyh, hemen hiçbir güç veya kuvvet bizleri durduramayacaktır. Değerli okuyucularımızın ellerine almış oldukları bu naciz eserde; Ermeni Milleti; mitolojisinden, günümüze ’’hemen her yönü ile ele alınmış ve birinci derecede kaynakların ışığında hemen hiçbir yönüne şu veya bu şekilde ’’şahsi fikir’’ katmadan aynen sunulmuştur.

Siyasilerimizin ve bir takım basın ve TV’lerin kendi istedikleri gibi göstermeye çalıştıklarından, adeta bir öcü durumuna getirilmiş olan ’’Türkiye Ermenileri’’ninasıl çehrelerini günümüz insanı bu eserde görülebilecek, şu veya bu inanç uğruna ne yaman yanlışlar meydana getirildiğini açıklıkla görüp, ona göre değerlendirecektir. ’’

- Levon Panos Dabağyan

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: