Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
TÜRK MEDENİ KANUNU VE TÜRK BORÇLAR KANUNU VE İLGİLİ KANUNLAR DİKİŞLİ CİLTLİ - SAVAŞ YAYINLARI KANUN METİNLERİ EYLÜL 2019 (  )
Türk Medeni Kanunu ve Türk Borçlar Kanunu ve İlgili Kanunlar Dikişli Ciltli - Savaş Yayınları Kanun Metinleri Eylül 2019
TÜRK MEDENİ KANUNU VE TÜRK BORÇLAR KANUNU VE İLGİLİ KANUNLAR DİKİŞLİ CİLTLİ - SAVAŞ YAYINLARI KANUN METİNLERİ EYLÜL 2019 (  )
Barkod
: 9786257127097
Basım Yılı
: 00000
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 10x14
Sayfa Sayısı
: 794
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-3 iş günü temin
%10 İNDİRİM
Liste Fiyatı
25,00
İndirimli Fiyatı
22,50
Kazanılan Puan
68 NP
Bu ürünü 255 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı


Son Değişiklerle Türk Medeni Kanunu ve Türk Borçlar Kanunu ve İlgili Kanunlar Dikişli Ciltli Baskı Cep Boy Eylül 2019 9. Baskı * Türk Medeni Kanunu * Türk Medeni Kanununun Yürürlüğü ve Uygulama Şekli Hakkında Kanun * Tapu Kanunu * Aile Mahkemelerinin Kuruluş, Görev ve Yagılama Usullerine Dair Kanun * Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun * Türk Medeni Kanununun Velayet, Vesayet ve Miras Hükümlerinin Uygulanmasına İlişkin Tüzük * Küçüklerin Evlât Edinilmesinde Aracılık Faaliyetlerinin Yürütülmesine lişkin Tüzük *Tapu Sicil Tüzüğü * Tapu Plânları Tüzüğü * Mirasçılık Belgesi Verilmesi ve Terk Eden Eşin Ortak Konuta Davet Edilmesi İşlemlerinin Noterler Tarafından Yapılmasına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik * Tapu Sicil Müdürlüklerince Düzenlenen Resmî Senetlere İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik * Ailenin Korunmasına Dair Kanunun Uygulanması Hakkında Yönetmelik * Kadastro Kanunu * Kat Mülkiyeti Kanunu * Borçlar Kanunu * TBK Yürürlük ve Uygulama Kanununun Yürürlüğü ve Uygulama Şekli Hakkında Kanun * Karşılaştırma Tablosu? Dikişli Baskı Savaş Sizin İçin Herşeyi Düşünür. . .

Ayrıntılı İçindekiler - Rahat Açılır - Sayfaları Kopmaz Rahat Okunur ���� * Tam Açarak Çalışırken Altını Çizebilirsiniz *Tam Açıldığında Asla Sayfaları Dağılmaz * Açmış Olduğunuz Sayfa Açık Olarak Kalır Ve Kapanmaz ���� Dikişler Sayesinde Resimde Görüldüğü Şekilde Bile Açılsa Sayfaları Asla Kopmaz Ve Dağılmaz.Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: