Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Makine
Makine
Makine
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
kapat test
TRAVMADAN SAĞKALANLARA PSİKODRAMA ACIYI EYLEME DÖKMEK ( TRAVMADAN SAĞKALANLARA PSİKODRAMA ACIYI EYLEME DÖKMEK / PSYCHODRAMA WİTH TRAUMA SURVİVORS-ACTİNG OUT YOUR PAİN )
Travmadan Sağkalanlara Psikodrama Acıyı Eyleme Dökmek
TRAVMADAN SAĞKALANLARA PSİKODRAMA ACIYI EYLEME DÖKMEK ( TRAVMADAN SAĞKALANLARA PSİKODRAMA ACIYI EYLEME DÖKMEK / PSYCHODRAMA WİTH TRAUMA SURVİVORS-ACTİNG OUT YOUR PAİN )
Barkod
: 9786051335254
Basım Yılı
: 2013
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16 x 24
Sayfa Sayısı
: 352
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
24 Saatte Kargoda
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
53,00
İndirimli Fiyatı
42,93
Kazanılan Puan
129 NP
Kategoriler
Bu ürünü 4093 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

“ Kuram, modeller, kavramlar, teknikler, örnek olaylar ve tartışma bölümleriyle bir bilgi zenginliği sağlanmıştır. Bu çok iyi kaleme alınmış kitap, insan travmasını oldukça duyarlı ve akıllıca bir şekilde derinliğine ve genişliğine ele almaktadır. Travmatize insanlarla ve kültürlerle çalışan tüm klinisyenlere tüm kalbimle bu kitabı öneririm. “ Avustralya’ da Psikoterapi Doğal, sosyal, politik felaketlerin günlük yaşam gerçeği olduğu bir dünyada terapistlerden giderek artan bir şekilde yas, depresyon, bağımlılık, savaş travmaları, işkence, cinsel saldırıyı da içeren travma mağdurlarını iyileştirecek hızlı ve etkili yöntemler bulmaları istenmektedir. Bu kitaba katkıda bulunanlar, psikodramanın çok şiddetli travmaya uğramışlar da bile güvenli bir değişim oluşturmak için kullanılabileceğine ikna edici kanıtlar sunmakta ve kuşaklar boyu olası geçiş gösteren travma kalıplarındaki etkilerini tartışmaktadır. Peter Felix Kellermann New York Moreno Enstitüsünden sertifikalı klinik psikologdur. İsrail’ de ve tüm dünyada psikodrama öğretmektedir. Jessica Kingsley Yayıncılık tarafından basılmış Psikodramaya Odaklanmak kitabının yazarıdır. M. K. Hudgkins ABD’ de klinik psikolog ve psikodrama eğitimcisidir. Küresel toplumda travma mağdurlarına psikodrama aracılığı ile yardım etmek için kurulan Uluslararası İyileştirme Spirali Yardım Derneğinin yöneticisidir.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: