Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
TOPLAM KALİTE YÖNETİMİNİN KAMU KESİMİNDE UYGULANABİLİRLİĞİ ( TOPLAM KALİTE YÖNETİMİNİN KAMU KESİMİNDE UYGULANABİLİRLİĞİ )
Toplam Kalite Yönetiminin Kamu Kesiminde Uygulanabilirliği
TOPLAM KALİTE YÖNETİMİNİN KAMU KESİMİNDE UYGULANABİLİRLİĞİ ( TOPLAM KALİTE YÖNETİMİNİN KAMU KESİMİNDE UYGULANABİLİRLİĞİ )
Barkod
: 9786052416129
Basım Yılı
: Mart 2019
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 13,5x21
Sayfa Sayısı
: 192
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-4 iş günü temin
%15 İNDİRİM
Liste Fiyatı
32,00
İndirimli Fiyatı
27,20
Kazanılan Puan
82 NP
Bu ürünü 121 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı
Değişim, yaşamımızın en önemli gerçeklerinden biridir. Canlılar değişmekte, cansızlar değişmekte, dünya değişmekte, evren sürekli değişime sahne olmaktadır. Son yıllarda iletişim teknolojisinde meydana gelen gelişmeler sonucunda televizyon, telefon, internet, ulaşım araçları gibi unsurlar dünyayı küçük bir mekan haline getirmiş, değişimi gözler önüne sermiş, insanların sosyal yaşamlarında da buna ayak uydurma zorunluluğunu ortaya koymuştur. Değişmeyenler, değişimi gelişme yönünde yakalayamayanlar, çürümeye, yok olmaya mahkumdurlar.

Değişim çağı olarak tarihe geçen bu yeni yüzyılda modern devletler, sorumluluk duygusu içinde her alanda ciddi çalışmalar yaparak kendilerini bu çağın gereklerine göre hazırlamışlar ve yarışı önde götürecek önlemleri almışlardır. Geri kalmış ülkeler ise ne yapacağını bilmemenin şaşkınlığı içinde, hiçbir konuda yeterli bir hazırlık yapmadan şaşkın ve perişan bir şekilde, adeta sürüklenerek değişim çağına adım atmışlardır. Görülen odur ki, bu değişim çağında uluslar ve devletler ya bir yol bulacaklar ya da yoldan çekileceklerdir.
Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: