Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Makine
Makine
Makine
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
TEYRE BAZ YA DA BİR KÜRT İŞADAMI HÜSEYİN BAYBAŞİN (  )
Teyre Baz ya da Bir Kürt İşadamı Hüseyin Baybaşin
TEYRE BAZ YA DA BİR KÜRT İŞADAMI HÜSEYİN BAYBAŞİN (  )
Barkod
: 9789758245314
Basım Yılı
: Aralık 1999
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 13.5 x 19.5 (cm)
Sayfa Sayısı
: 296
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-3 iş günü temin
%17 İNDİRİM
Liste Fiyatı
18,00
İndirimli Fiyatı
14,94
Kazanılan Puan
45 NP
Bu ürünü 844 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Elinizdeki kitap Türkiye, hatta Türkiye’’yi de aşan uluslararası ilişkileri zorlayan son on yılların büyük altüst oluşlarına neden olan savaşın daha da derinleştirdiği, “kutsal devlet“in girift ilişkilerini daha iyi anlamamızı sağlayacak.

Yukarıdan aşağıya yayılan prizmasal ilişkilerin kirli yansıması, Kürt aydın ve iş çevrelerine yönelik operasyon ve cinayetler ile ardında yatan olguları yalın bir dille, Mahmut Baksi’’nin kaleminden ve olayların tam da ortasında yer alan, Hüseyin Baybaşin’in anlatım ve günlük notlarından dolaysız okumak, yanılma payını azaltarak düşünme ve yorum yapma olanağını yakalatır.

Daha evvel çeşitli medya kuruluşlarınca uzun uzun yapılan programlara konu olmuş, kamuoyuna iletilen hususların arka planlarını da ele alarak daha belirgin tarzda tüm çirkinlikler Hüseyin Baybaşin tarafından ortaya konmuş. Temiz toplum, demokratik sistem isteminde bulunan bizleri hayretler içinde bırakmasının yanı sıra, her kesin yangın yüreğine su serper nitelikte olan anlatımlar, bir çırpıda okunacak ve düşündürtecek düzeyde bir eser. . .

Anlatılanlar olduğu gibi önümüze konmuş. Yerecek, yeğleyecek ya da eksik görecekleriniz olacaktır. Tümden katılır ya da katılmayıp kınamışta olabilirsiniz. ’Eleştiri ve eksiklikleri gidermeye muhtaçtır’ da diyebilirsiniz. . .

Sorunlu bir toplumun çözümlenmeyen öncelikli problemleri kitabın esas ve sıcak gündemini işgal ettiği kesindir. Çokça tartışılacak bu konularda yazılanların değerlendirilmesi dileğiyle. . .

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: