Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
TEKNİSYEN VE TEKNİKERLERE YÖNELİK ANESTEZİ KİTABI (  )
Teknisyen ve Teknikerlere Yönelik Anestezi Kitabı
Yorumları oku
TEKNİSYEN VE TEKNİKERLERE YÖNELİK ANESTEZİ KİTABI (  )
%8 İndirim
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16 x 24 (cm)
Sayfa Sayısı
: 338
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-3 iş günü temin
Liste Fiyatı
: 55,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 50,60 TL
Kazanılan Puan
: 152 NP
Barkod
: 9786052580387
Basım Yılı
: Eylül 2018
Kategoriler
Ürünün Tanıtımı

Anesteziyoloji ve Reanimasyon klinikleri tek işlevli bir klinik gibi görünse de birçok klinik dalla ilişkili çalışmaktadır. Hatta son yıllarda çalışma alanı sınırları ameliyathane dışına taşmış sadece cerrahi dallara hizmet vermeyip birçok klinik dala hizmet verir duruma gelmiştir ve genişlemeye devam etmektedir. Bilim dalımızın her geçen yıl aranan bir bölüm haline gelmesi bizlere mutluluk vermektedir.
Gelişen teknoloji ile birlikte bu yenilikler anestezi pratiğine de yansımakta, daha güvenilir anestezi tekniklerine doğru yol alınmaktadır. Tüm bu uygulamalarda biz anestezistlerin hep yanında anestezi teknikerleri ve teknisyenleri yer almıştır. Anestezi asistan eğitimine paralel gidecek anestezi teknikeri ve teknisyeni eğitiminin günlük pratikte daha güvenli anestezi olanaklarını sağlayacağı bir gerçektir. Bu nedenle çıktığımız bu yolda katkılarını esirgemeyen tüm hocalarıma ve arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Ayrıca bu kitabın yazılması hususunda beni ikna eden ve çok çaba gösteren Celaleddin Soyalp Hoca’ya da özel bir teşekkür iletiyorum.
Tüm bölümler basıma hazırlanırken, yazım ve anlatım hatalarının düzeltilmesi amacıyla kontrol edilmiştir. Ancak gözden kaçmış hatalar için hoşgörünüzü diliyorum. Kitabın basım aşamasında özenli ve özverili çalışmaları ile desteğini esirgemeyen Akademisyen Kitabevine de sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Daha çok anestezi teknikerlerinin ve teknisyenlerinin temel bilmesi gereken konularda özet bilgiler sunan formda hazırladığımız kitabımızın tüm anestezi teknikerleri ve teknisyenleri için faydalı olmasını temenni ediyoruz.


Prof. Dr. Nurçin Gülhaş

Bu ürünü 212 kişi görüntüledi.
Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: