Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
10 Roman
2017 Çok Satan
2018 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hemingway Kitap
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Mutlaka Okunması Gereken 20 Kitap
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
SPORDA ŞİDDET VE DÜZENSİZLİĞİN ÖNLENMESİ VE ŞİKE VE TEŞVİK PRİMİ ( SPORDA ŞİDDET VE DÜZENSİZLİĞİN ÖNLENMESİ VE ŞİKE VE TEŞVİK PRİMİ )
Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesi ve Şike ve Teşvik Primi Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesi ve Şike ve Teşvik Primi
Yorumları oku
Yayınevi:
%19 İndirim
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 13,5 x 19,5
Sayfa Sayısı
: 222
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-3 iş günü temin
Liste Fiyatı
: 30,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 24,30 TL
Kazanılan Puan
: 78 NP
Barkod
: 9786053775072
Basım Yılı
: 2012
Ürünün Tanıtımı
Kitapta alışılanın aksine 6222 sayılı "Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun" metni en başa alınmıştır. Böylelikle okuyucunun çok yeni olan yasaya kolaylıkla ulaşmasını sağlama amacı gütmekteyiz. Okuyucu yasayı gördükten sonra açıklamaları daha kolay çözümleyecektir. Kitabın sonuna ek olarak yasa tasarısını ve gerekçelerini, Komisyon raporu ve yaptığı değişiklik gerekçelerini ve Tasarı metni ile komisyonun kabul ettiği metni alt alta koyarak okuyucuya kolaylık sağlamak istedik. Böylece daha derin araştırma yapmak isteyenler ve kitaptaki görüşleri paylaşan veya paylaşmayanlara pratik bir çözüm getirmeye çalıştık. Bunun dışında Strasbourg da kabul edilen iki adet bizim de taraftarı olduğumuz Sözleşme metinlerini koyduk. Bunlardan birincisi "Sportif Karşılaşmalarda ve Özellikle Futbol Maçlarında Seyircilerin Şiddet Gösterileri ve Taşkınlıklarına Dair Avrupa Sözleşmesi" ve "Dopingle Mücadele Sözleşmesidir."Böylece Anayasanın 90. maddesine göre artık bir iç hukuk kuralı haline gelmiş bu sözleşmelerden de okuyucunun yararlanmasını öngördük. Tabiatı ile bu yasaya doping hareketlerini de suç olarak dahil etmek daha yerinde olurdu.
Bu ürünü 153 kişi görüntüledi.
Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala: