Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
SOSYAL FOBİNİN ÜSTESİNDEN GELMEK: DANIŞANLAR İÇİN BİLİŞSEL DAVRANIŞÇI BİR EL KİTABI ( SOSYAL FOBİNİN ÜSTESİNDEN GELMEK: DANIŞANLAR İÇİN BİLİŞSEL DAVRANIŞÇI BİR EL KİTABI )
SOSYAL FOBİNİN ÜSTESİNDEN GELMEK: Danışanlar İçin Bilişsel Davranışçı Bir El Kitabı
SOSYAL FOBİNİN ÜSTESİNDEN GELMEK: DANIŞANLAR İÇİN BİLİŞSEL DAVRANIŞÇI BİR EL KİTABI ( SOSYAL FOBİNİN ÜSTESİNDEN GELMEK: DANIŞANLAR İÇİN BİLİŞSEL DAVRANIŞÇI BİR EL KİTABI )
Barkod
: 9786053202608
Basım Yılı
: Mart 2021
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 13,5x21,5
Sayfa Sayısı
: 160
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
24 Saatte Kargoda
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
22,00
İndirimli Fiyatı
17,82
Kazanılan Puan
53 NP
Bu ürünü 93 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı
Sosyal fobi veya diğer adıyla sosyal kaygı bozukluğu en yaygın görülen ruhsal sorunlardan birisidir ve sosyal, eğitim ve iş hayatında ciddi zorluklar yaratmaktadır. Genellikle ergenlik öncesinde başlamakta ve tedavi edilmediğinde uzun yıllar boyunca bireyin hayatını kısıtlamaya devam etmektedir. Bu kitap, sosyal fobi konusunda yapılan çok sayıda bilimsel araştırmayı ve geliştirilen kuramları temel alarak sosyal kaygı sorunu yaşayan bireylerin kendi başlarına veya bir terapist eşliğinde uygulayabilecekleri bir rehber olmayı amaçlamaktadır. Kitabın ilk bölümünde, sosyal fobinin kökenleri, belirtileri ve tedavi seçenekleri hakkında bilgi verilirken ikinci kısımda, sosyal kaygının üstesinden gelmede kullanılabilecek çeşitli teknikler ve uygulamalar sunulmuştur. Sade ve anlaşılır bir dil kullanılarak yazılan kitabın, hem sosyal kaygı sorunundan muzdarip olan bireyler için hem de ruh sağlığı çalışanları ve öğrencileri için yararlı bir kaynak olacağını umut ediyoruz.
Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: