Tükendi
KAPAT
Değerli Müşterimiz;

Yoğunluktan kaynaklı telefonlarımızda uzun süreli beklemeler yaşanabilmektedir.

info@nobelkitap.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
SOLİDWORKS 2013 ( SOLİDCAM - 3DQUİCKPRESS - 3DQUİCKMOLD )
Solidworks 2013
SOLİDWORKS 2013 ( SOLİDCAM - 3DQUİCKPRESS - 3DQUİCKMOLD )
Barkod
: 9786055201180
Basım Yılı
: Haziran 2013
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 19 x 24 (cm)
Sayfa Sayısı
: 844
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 3-5 iş günü temin
%30 İNDİRİM
Liste Fiyatı
58,50
İndirimli Fiyatı
40,95
Kazanılan Puan
123 NP
Bu kitabı 6,83 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Kategoriler
Bu ürünü 279 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Uygulamalı Görsel Eğitim Seti (3 DVD) hediye, oku, izle, dinle, öğren SolidWorks ve SolidCAM’i bilen ve daha yakından tanımak isteyen, 3DQuickPress ve 3DQuickMold ile sac metal kalıp tasarımı ve plastik enjeksiyon kalıp tasarımı yapmak isteyenler; Endüstrinin çeşitli dallarında çalışanlar, Üniversiteler, Meslek Yüksek Okulları ve Meslek Liseleri için yardımcı eğitim kitabıdır. Kitabın SolidWorks bölümü; sizi bilgi ve uygulamaları ile başlangıç seviyesinden alıp, ileri seviyeye çıkartacak, SolidCAM bölümü ile de; tasarladığınız ürünün üretimini, her aşamada yapabileceksiniz. Ayrıca uzun zamandır artık ihtiyaç hissedilen, konusunda yazılı, derli toplu eğitim kaynakları bulunmayan kalıpçılık konusunda, sac metal kalıpçılığının yanında plastik enjeksiyon kalıpçılığı da bu baskıda eklenmiş oldu. 3DQuickPress bölümü ile; Sac açınımı, zımba tasarımı ve şerit yerleşim işlemlerinden kalıp seti oluşturmaya kadar işlemleri. . .


3DQuickMold bölümü ile; Kalıbın erkek-dişisini ve maçalarını çıkarma, kalıp seti oluşturma, yolluk sistemleri ve iticiler gibi işlemleri zevkle yapabileceksiniz. Kitabın yanında verilen 3xDVD ile yazılı ve görsel dokümanlar öğreniminizi kolaylaştıracak, benzersiz uygulama, zengin sunum ve filmler konunun öğrenilmesi daha da zevkli hale getirecektir. Ali Naci Bıçakçı’nın kaleme aldığı bu kitapla uygulamalı örnekler, görsel eğitimler ve sunumlar, hatta CNC tezgahlar üzerinde yapılan uygulamaları ile programın derinliklerine ineceksiniz. Üstelik 3xDVD dolusu yüzlerce uygulamalı video eğitim ve alıştırma örnekleri ile birlikte ücretsiz! Kitapta Yer Alan Başlıca Şunlardır: SolidWorks; A’dan Z’ye tüm araç çubuğu komutları, Part, Assembly ve Drawing ile tasarım, Mold (Plastik Enjeksiyon) kalıp işlemleri ve daha fazlası, Nerede ise her konunun bilgisi yanında, öğrenmeyi kolaylaştıran görsel şekiller, Konu sonlarında tekrar yapmak için yeterli sayıda hazırlanmış alıştırma uygulamaları. . .

SolidCAM; 2 Eksen ve C Eksen Tornalama, 2½-3 Eksen, ToolBox döngüler, IMachining ve HSR-HSM-HSS Frezeleme operasyonları. . .


3DQuickpress; Sac metal kalıp işlemleri, Sac açınımı ve şerit yerleşim işlemleri, Zımba tasarımı ve kalıp seti oluşturma, 3DQuickMold; Plastik parçanın erkek ve dişisini oluşturma, Yolluk ve itici sistemleri yerleşimi, Soğutma kanalları açma, Sabit, esnek maçalar ve yan maçalar çıkarma ve kalıp çalışma animasyonları. . .

DVD’lerde Neler Bulacaksınız? DVD-1 (SolidWorks Bölümü): Tasarımdan, simülasyona kadar eğitim malzemeleri, DVD-2 (SolidCAM Bölümü): Torna, Freze ve Tel erezyon CAM işlemleri, DVD-3 (3DQuickpress- 3DQuickMold): Sac metal ve Plastik enjeksiyon işlemleri kalıp işlemleri. Tüm bu programlarla ilgili; Sunular, Part-Assembly-Drawing belgeler, yerli yabancı eğitim videoları, uygulanmış projeler ve yazılı belgeler. Daha fazlası; konu ile ilgili hiçbir yerde bulamayacağınız CNC tezgahları üzerinde çekilmiş eğitim videoları.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: