Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
SINIF YÖNETİMİ STRATEJİLERİ ÖĞRETMEN KILAVUZU ( SINIF YÖNETİMİ STRATEJİLERİ ÖĞRETMEN KILAVUZU / THE CLASSROOM TEACHERS BOOK OF MANAGEMENT ESSENTİALS )
Sınıf Yönetimi Stratejileri Öğretmen Kılavuzu Sınıf Yönetimi Stratejileri Öğretmen Kılavuzu / The Classroom Teachers Book of Management Essentials
Yorumları oku
SINIF YÖNETİMİ STRATEJİLERİ ÖĞRETMEN KILAVUZU ( SINIF YÖNETİMİ STRATEJİLERİ ÖĞRETMEN KILAVUZU / THE CLASSROOM TEACHERS BOOK OF MANAGEMENT ESSENTİALS )
%19 İndirim
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 195 x 275 mm
Sayfa Sayısı
: 424
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Aynı gün kargo
(16:00'a kadar geçerli)
Liste Fiyatı
: 40,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 32,40 TL
Kazanılan Puan
: 97 NP
Barkod
: 9786053953012
Basım Yılı
: 2010
Kategoriler
Ürünün Tanıtımı

Sınıf yönetimi, eğitimöğretim sürecinde kullanılabilecek birçok kavram, araç ve tekniğin birlikte işe koşulmasını gerektiren disiplinler arası bir uygulama alanıdır. Elinizdeki kitap, sınıf yönetimine ilişkin kuram ve uygulamayı birleştiren bir formatta hazırlanmış ve okuyucuya sunulmuştur. Bu kaynak, özellikle uygulamanın merkezinde yer alan öğretmenlere birçok kuramsal bilginin yanında, pratik ve kolay uygulanabilir öneriler de sunmaktadır. Sunulan önerilerin, sınıf yönetiminde karşılaşılan tüm sorunları çözemeyeceği açıktır. Ancak bu önerilerin, öğretmenlerin, sınıfı daha etkili yönetebilmeleri için gerekli olan kişisel ve yönetimsel becerilerinin gelişimine katkı sağlaması beklenmektedir. Kitabın Türkiye’de, sınıf yönetimiyle ilgili kuram ve uygulama arasındaki boşluğun doldurulmasına önemli ölçüde katkı sağlayacağı ümit edilmektedir. Eserin tüm öğretmenlere, araştırmacılara, eğitim ve okul yöneticilerine yararlı olması dileğiyle. . .

Bu ürünü 1586 kişi görüntüledi.
Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: