Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Makine
Makine
Makine
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
kapat test
SES BİLGİSİ VE AKUSTİK KONUSUNUN DİSİPLİNLER ARASI ÖĞRETİMİ ( SES BİLGİSİ VE AKUSTİK KONUSUNUN DİSİPLİNLER ARASI ÖĞRETİMİ )
Ses Bilgisi ve Akustik Konusunun Disiplinler Arası Öğretimi
SES BİLGİSİ VE AKUSTİK KONUSUNUN DİSİPLİNLER ARASI ÖĞRETİMİ ( SES BİLGİSİ VE AKUSTİK KONUSUNUN DİSİPLİNLER ARASI ÖĞRETİMİ )
Barkod
: 9786051337357
Basım Yılı
: Şubat 2014
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16 X 23.5
Sayfa Sayısı
: 170
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
24 Saatte Kargoda
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
50,00
İndirimli Fiyatı
40,50
Kazanılan Puan
122 NP
Bu ürünü 3513 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı
1980 yılında Ankara’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladı. 2004 yılında Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi OFMAE Bölümü Fizik Eğitimi (Almanca) Ana Bilim Dalı’ndan, tezsiz yüksek lisans derecesiyle mezun oldu. Fizik eğitimi alanındaki çalışmalarına dört yıl ara verdikten sonra 2008 yılında, Hacettepe Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Fizik Eğitimi Ana Bilim Dalı’nda doktora programına başladı. Hem fizik hem de müzik bölümlerindeki birçok öğretim üyesinin desteğini alarak hazırladığı “Ses Bilgisi ve Akustik Konusunda Geliştirilen Etkinliklerin Müzik ve Fizik Öğretmen Adaylarının Tutum ve Başarı Düzeylerine Olan Etkisinin Araştırılması“ isimli doktora tezini, Ocak 2013’te tamamladı. Bu süreçte, bazı devlet üniversitelerinin müzik bölümlerinde, akustik ve ses fiziği içerikli dersler verdi.

Müzikle tanışıklığı ise 6-7 yaşlarında bağlama ile başladı. Uzun yıllar kendi çabalarıyla yürüttüğü bağlama çalışmalarına, farklı dönemlerde farklı hocalardan dersler alarak devam etti. 2007 yılında “Bağlama Usta Öğreticisi“ olmaya hak kazandı. On yılı aşkın süredir bağlama dersleri vermektedir.

Yazar; bağlamanın akustik yapısı ve standardizasyonu gibi konuların yanı sıra, müzik ve fizik alanında proje geliştirme, uygulama ve değerlendirme alanlarında da çalışmalarına devam etmektedir.

İletişim:
flz_gurer@hotmail. com
flzyucel@gmail. com
Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: