Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Makine
Makine
Makine
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
kapat test
SAVAŞ WEBDERS KAYMAKAMLIK İDARE HUKUKU VİDEO ANLATIMI - AHMET NOHUTÇU (  )
Savaş WebDErs Kaymakamlık İdare Hukuku Video Anlatımı - Ahmet Nohutçu
SAVAŞ WEBDERS KAYMAKAMLIK İDARE HUKUKU VİDEO ANLATIMI - AHMET NOHUTÇU (  )
Barkod
: 9786050000153
Basım Yılı
: 2020
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
:
Sayfa Sayısı
: 1
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-3 iş günü temin
%50 İNDİRİM
Liste Fiyatı
250,00
İndirimli Fiyatı
125,00
Kazanılan Puan
375 NP
Bu ürünü 94 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Savaş WebDErs Kaymakamlık İdare Hukuku PDF + Video Anlatımı Prof. Dr. Ahmet Nohutçu


Savaş WebDErs nedir? Savaş WebDErs, Savaş Yayınevi’nin sizler için sunmuş olduğu, yazarın birebir basılmış olan kitabının “yazarın bizzat kendisinden, kendi yorumu ve özgün sunumu ile” kitap üzerinden interaktif, daha öğretici, daha açıklayıcı, daha anlaşılır görsel video anlatımıdır. Kaymakamlık WebDers Dersleri, programı ve içeriği hakkında bilgi almak için aşağıdaki numaraları arayabilirsiniz: 0 538 424 88 89 0 507 643 57 45 Neden Savaş WebDErs? Yılların hocalık, yazarlık ve yayınevi tecrübesi ile kitaplarımızdan ders çalışmakta olan öğrenci arkadaşlarımızın, okuyucularımızın kendilerinin değil de, eserin asıl sahibi olan yazarının ve hocasının anlatımı, yorumu, uyarıları ve vurguları ile okuyucuya iletilmesinin hedeflerine tam olarak ulaşmaları ve başarılı olmaları için son derece önemli olduğunu düşünmekteyiz. Şöyle düşünsenize! Kitap elinizde ve kitabın yazarı, yani hocanız, size birebir eserini anlatıyor, yorumluyor, açıklıyor, tekrar ediyor ve sınavlar için kritik hususları ısrarla vurguluyor. Size de sadece dikkatle dinlemek, izlemek, notlar almak ve öğrenerek hazmetmek düşüyor. Sınavda soruları okurken kitap yazarı hocalarımızın seslerini, uyarılarını ve anlatımlarını beyninizde duyarak soruları yanıtlıyorsunuz. Savaş WebDErs Nasıl Elde Edilir? Elde etmek çok kolaydır. İlk aşama: Ürünü satın almak. İkinci aşama: Size gelen e postayı açıp, ilgili linke tıklayıp, kullanıcı adı ve şifrenizi girmek. Üçünçü aşama: Satın almış olduğunuz anlatımları izlemek, dinlemek, öğrenmek ve hazmetmek. Bu kadar kolay. Savaş WebDErs alanlara, izledikleri ve dinledikleri dersin ya da setin slaytları, e-Kitap olarak sisteme yüklenip yararlanmalarına açılacaktır. Savaş WebDErs kullanım koşulları nedir?

  • Ürünü satın aldığınız günden başlayarak, sınav yapıldıktan sonraki hafta bitiş gününe kadar dersleri isterseniz defalarca, ezberleyinceye kadar izleyebilirsiniz.
Sınavda amacınıza ulaşamadığınız takdirde, bir daha ki dönemde yeniden kayıt olmak isteyen öğrencilerimize özel indirimler uygulanacaktır. İade ve iptal işlemi Savaş WebDErs video erişim izni verildikten sonra yapılmayacaktır.
  • Savaş WebDErs örnek video

Video Ders Saatleri İH 0 Giriş: İdare Hukuku: Kapsam ve Konular İH 0 İdare Hukuku: Kapsam ve Konular - 61 Dakika İH 1. Bölüm: İdare Hukukunun Genel Esasları İH 1-1 İdare Hukukunun Genel Esasları 1 - 46 Dakika İH 1-2 İdare Hukukunun Genel Esasları 2 - 54 Dakika İH 1-3 İdare Hukukunun Özellikleri, Kaynakları ve Tüzelkişilik - 69 Dakika İH 2. Bölüm: İdari İşlemler İH 2-1 İdari İşlemler 1 - 65 Dakika İH 2-2 İdari İşlemler 2 - 53 Dakika İH 2-3 İdari İşlemler 3 - 44 Dakika İH 3. Bölüm: İdarenin Sözleşmeleri İH 3-1 İdari Sözleşmeler - 54 Dakika İH 3-2 İhale Sözleşmeleri 1 - 47 Dakika İH 3-3 İhale Sözleşmeleri 2 - 51 Dakika İH 4. Bölüm: Kamu Hizmeti, Kamu Malları, Mali Sorumluluk İH 4-1 Kamu Hizmeti - 44 Dakika İH 4-2 Kamu Malları - 28 Dakika İH 4-3 İdarenin Mali Sorumluluğu - 46 Dakika İH 5. Bölüm: İdarenin Yetkileri İH 5-1 Kamulaştırma - 63 Dakika İH 5-2 Kolluk Hizmeti - 66 Dakika 6. Bölüm: Memurlar (DMK) İH 6-1 Memurlar (DMK) 1 - 65 Dakika İH 6-2 Memurlar (DMK)2 - 70 Dakika İH 7. Bölüm: İdare Hukuku Önemli Kanunlar İH 7-1 İdare Hukuku Önemli Kanunlar-1 75 Dakika İH 7-2 İdare Hukuku Önemli Kanunlar-2 67 Dakika İH 7-3 İdare Hukuku Önemli Kanunlar-3 59 Dakika İH 7-4 İdare Hukuku Önemli Kanunlar-4 48 Dakika 1175 Dakika


Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: