Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
RUHLARIN DANSI (  )
Ruhların Dansı
%20 İndirim
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 13.5 x 19.5 (cm)
Sayfa Sayısı
: 76
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-3 iş günü temin
Liste Fiyatı
: 20,00 TL
İndirimli Fiyatı
: 16,00 TL
Kazanılan Puan
: 48 NP
Barkod
: 9786053065753
Basım Yılı
: Mayıs 2019
Kategoriler
Ürünün Tanıtımı

İnsan bir şeylere kanmak için sevmez . İnsan mutlu olmak için ve sebeplerin olmadığı bir hayal evresi için sever. Aşk olgulardan bağımsızdır. Şayet nedene amaca bağlanan şeylere aşk denilemez. Dorika, aşkı şu mavi denizde, şu yemyeşil dağlarda ve musikiyi andıran kuş seslerinde aramalısın.


Şiir gibi bir kadına ancak şiir gibi sözler ile hitap edebilirim. İnsanın güzele hürmeti onun temiz bir ruha duyması gereken saygıdan ötürüdür. Yani sen geceye güzellik katan eşsiz bir mehtap gibisin. Güzel olan ve eşsiz olan her şey saygıyı ve iltifatı hak eder.


İnsan ruhunun isyanı bir şeyleri değiştirebiliyorsa varlık sahası kazanıyordu. Aksi durumda yanlışa sesini çıkaramadığı zaman bir gerçeklik ve tutarlılık kazanamayacağı bilinen bir gerçekti. Bu noktada kuduz köpeklere karşı, yani kabiliyetsiz ve birilerinin kayırması ile bir yerlere gelen basit insanlara karşı, umutsuzluğa kapılmadan sonsuz bir savaş başlatmalıydı. Bu savaş onların öncelikle basit oldukları noktasında bir analiz işlevi görmeli aynı zamanda bu insanların niteliksiz ve acınılacak bir durumda olduğu gerçeğini unutturmamalıydı. Yani zalim insan çürük kolonları olan basit bir yapıdır. Dışarıdan gelen destek kesilirse varlığını sürdürmesi mümkün olamayacağı unutulmamalıdır.