Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Makine
Makine
Makine
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
kapat test
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMADA KULLANILAN ÖLÇME ARAÇLARI VE PROGRAMLAR DİZİSİ (5 KİTAPÇIK TAKIM) ( REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMADA KULLANILAN ÖLÇME ARAÇLARI VE PROGRAMLAR DİZİSİ )
Rehberlik ve Psikolojik Danışmada Kullanılan Ölçme Araçları ve Programlar Dizisi (5 Kitapçık TAKIM)
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMADA KULLANILAN ÖLÇME ARAÇLARI VE PROGRAMLAR DİZİSİ (5 KİTAPÇIK TAKIM) ( REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMADA KULLANILAN ÖLÇME ARAÇLARI VE PROGRAMLAR DİZİSİ )
Barkod
: 9786051332314
Basım Yılı
: Eylül 2019
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16x23,5
Sayfa Sayısı
: 5
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
24 Saatte Kargoda
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
80,00
İndirimli Fiyatı
64,80
Kazanılan Puan
192 NP
Kategoriler
Bu ürünü 4838 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Rehberlik ve Psikolojik Danışmada Kullanılan Ölçme Araçları ve Programlar Dizisi adı ile yayımlanan bu paketteki yayınlar iki gruptan oluşmaktadır Birinci grupta, birbirinden bağımsız olarak basılmış dört kitapçık bulunmaktadır. Bunlar, öğrencilerin sağlıklı meslek kararı verebilme becerilerini geliştirmek için öğrencilere ve ana babalara yapılan grup rehberliği uygulama programları ile meslek olgunluğunu ölçen araçları içeren yayınlardır. Bu yayınlardaki grup teknikleri ve ölçme araçları, meslek rehberliği ve danışmanlığı alanında çalışacak araştırmacılar, öğrenciler ve okul psikolojik danışmanları tarafından kullanılmak amacı ile geliştirilmiştir. İkinci grupta ise ölçme araçları bulunmaktadır. Bu ölçme araçları, başta psikolojik danışma ve rehberlik alanı olmak üzere sosyal bilimlerin değişik dallarında lisans ve lisansüstü eğitim görmekte olan öğrencilerin ve araştırmacıların yapacakları araştırmalarda kullanabilecekleri ölçeklerden oluşmaktadır. Bu ölçekler bir kitap hâlinde pakette yer almaktadır.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: