Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Q BEBEK PUZZLE SETİM ( 12+AY )
Q Bebek Puzzle Setim
Q BEBEK PUZZLE SETİM ( 12+AY )
Barkod
: 8681794089901
Basım Yılı
: 2017
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 18 x 17 (cm)
Sayfa Sayısı
: 27
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 3-5 iş günü temin
%33 İNDİRİM
Liste Fiyatı
60,00
İndirimli Fiyatı
40,20
Kazanılan Puan
121 NP
Bu ürünü 294 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Erken çocukluk dönemi (0-6 yaş) boyunca Zeka Gelişimi temelde çocuğun farklı öğrenme deneyimleri ile karşılaşmasına bağlıdır. Bebek ve çocuklarla gerçekleştirilecek en iyi öğrenme deneyimini onlarla birebir etkileşim içinde oynanacak oyunlarla sağlanabilir.


Bu temelde setlerimiz bebek ve çocuklarımızın IQ & EQ gelişimlerini desteklemek üstün bir gelişim programını destekleyici nitelikte ve pedagojik ilkeler doğrultusunda Çocuk Gelişim Uzmanlarımız tarafından hazırlanmıştır.


Özel olarak hazırlanan, ailelerimiz tarafından rahatça kullanlabilecek özelliklerde ve zengin içeriklere sahip tüm Q Bebek ürünlerimizde bebek ve çocuklarımızın, IQ & EQ üst gelişimleri ile birlikte Bilişsel Gelişim, Dil Gelişimi, Sosyal-Duygusal Gelişim ve Motor Gelişim alanlarının desteklenmesi ve geliştirilmesi amaçlanmaktadır.


Q Bebek Puzzle Setim Kullanım


Q Bebek Puzzle Setim 12 ay üstü bebek ve çocuklarımız için hazırlanmıştır.


Setimizde toplam 23 adet büyük boy kalın mukavva kart bulunmaktadır.


Kartlarımızda 9 adet anne havyan, bu annelere ait 9 adet yavru hayvan, 5 adet bu hayvanların yiyecekleri ve 4 adette yuvaları resmedilmiştir.


Anne hayvanlar 2 parçadan oluşmuştur. Puzzle parçaları birleştirilerek hayvan tamamlanır.


Anne hayvanların birleştirilmesinden sonra arzu edilen sıra ile yavruları, yiyecekleri veya yuvalara ait parçalar da anne puzzle ile birleştirilerek 3 ya da 4 parçalı puzzle oluşturulabilir.


Bu sayede ince motor gelişimlerinin yanı sıra , parça bütün ilişkisi- eşleştirme ve tamamla becerilerinin geliştirilmesi ile Bilişsel Gelişimleri de desteklenir.


Öncelikle kullanımlara anne hayvanlardan başlanması tavsiye olunur.


Her hayvana ait puzzle farklı renkte çerçevelenmiştir. Kartların arkalarında ise resimlerin isimleri yer almaktadır. Bu şekilde tüm puzzle parçaları karıştırılmadan tamamlanabilir.


Örnek uygulama;


12. aydan itibaren anne hayvanlara ait kartları karışık olarak önünüze koyduktan sonra seçtiğiniz hayvanın isini söyleyip çocuğunuzu doğru parçaları bulmasını sağlayın. Ve doğru iki parçayı birleştirerek hayvanı tamamlamasını sağlayın.


Ortaya çıkan hayvan ile ilgili (rengi, uzuvları, yavruları, yiyeceği, yuvaları gibi) konularda çocuğunuz ile konuşun.


Tüm anne hayvanları bu şekilde tamamlayabilirsiniz.


18. aydan itibaren anne hayvanları tamamladıktan sonra yine karışık olarak doğru yavruyu bularak resme eklemesini sağlayabilirsiniz.
Daha sonra da ilgili hayvana ait yiyeceği ya da yuvasını bularak resme eklemesini sağlayabilirsiniz. .


Farklı zamanlarda yapacağınız çalışmalarla çocukların ilgili hayvanları tanımalarını sağlayarak , yavruları, yiyecekleri ve yuvaları ile ilgili eşleştireler de yapmalarını sağlayabilirsiniz.


Kartların bebek ve çocuklarımız tarafından ağza alınamamasına ve kendisine zarar verecek şekillerde kullanılmamasına lütfen dikkat ediniz.


Q Bebek Puzzle Setim ailelerimiz, okul öncesi eğitim ve özel eğitim kurumları tarafından rahatlıkla kullanılabilecek şekilde hazırlanmıştır.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: