Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Makine
Makine
Makine
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
kapat test
PSİKOLOJİK DANIŞMA UYGULAMALARINDA TEMEL KONULAR / KEY ISSUES FOR COUNSELLİNG İN ACTİON ( PSİKOLOJİK DANIŞMA UYGULAMALARINDA TEMEL KONULAR / KEY ISSUES FOR COUNSELLİNG İN ACTİON )
PSİKOLOJİK DANIŞMA UYGULAMALARINDA TEMEL KonULAR / Key Issues for Counselling in Action
PSİKOLOJİK DANIŞMA UYGULAMALARINDA TEMEL KONULAR / KEY ISSUES FOR COUNSELLİNG İN ACTİON ( PSİKOLOJİK DANIŞMA UYGULAMALARINDA TEMEL KONULAR / KEY ISSUES FOR COUNSELLİNG İN ACTİON )
Barkod
: 9786053200208
Basım Yılı
: Ocak 2018
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 135 x 215 mm
Sayfa Sayısı
: 336
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
24 Saatte Kargoda
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
47,00
İndirimli Fiyatı
38,07
Kazanılan Puan
114 NP
Bu ürünü 3864 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Etkili bir psikolojik yardım, hizmeti veren ile alan arasında güçlü bir işbirliğinin oluşturulmasına dayanmaktadır. Bunun başarılabilmesi, hem uygulayıcının beceri sahibi olmasını hem de süreç içinde karşılaşılan durumları hizmet alan kişi ile karşılıklı olarak müzakere edebilmesini gerektirmektedir. Psikolojik Danışma Uygulamalarının Temel Konuları kitabı, bugüne kadar binlerce psikolojik danışmanın hem eğitiminde hem de hizmet içi eğitimlerinde destek olarak kullanılmıştır. Danışanla yüzyüze karşılaşmaya hazırlanan adayların, sürecin her bir aşamasında neler olması gerektiği konusunda hazırlıklı olmasına, bu sırada sıklıkla karşılaşılan durumları gözden geçirmelerine yardımcı olmaktadır. Ele alınan konular, kuramsal yaklaşımı ne olursa olsun tüm uygulayıcılar için söz konusudur. Uygulamalarda her zaman karşılaşılan şu konular ele alınmaktadır: •işi başlatmak •değerlendirme yapmak •derin bir ilişki kurarak çalışmak •amaçları oluşturmak •ilişkiyi sonlandırmak Karşılaşılan aşağıdaki zor durumlarla ilgili olarak da bazı tavsiyeler sunulmaktadır: •tereddütlü danışanlar •tıkanmalar •danışan bağımlılığı •beklenmedik sonlandırmak Güncellenerek yeniden yazılmış olan bu ikinci basım oldukça kapsamlıdır, ayrıca dokunmanın kullanılışı, kendine bakım, kültür ve uygulamaların değerlendirilmesi gibi yeni konuları da içermektedir.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: