Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
10 Roman
2017 Çok Satan
2018 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hemingway Kitap
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
KÜLTÜR
KÜLTÜR
Mutlaka Okunması Gereken 20 Kitap
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sevgililer Günü Özel
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
Ürünü İncele
PSİKOLOJİK DANIŞMA UYGULAMALARINDA TEMEL KONULAR / KEY ISSUES FOR COUNSELLİNG İN ACTİON ( PSİKOLOJİK DANIŞMA UYGULAMALARINDA TEMEL KONULAR / KEY ISSUES FOR COUNSELLİNG İN ACTİON )
PSİKOLOJİK DANIŞMA UYGULAMALARINDA TEMEL KonULAR / Key Issues for Counselling in Action PSİKOLOJİK DANIŞMA UYGULAMALARINDA TEMEL KonULAR / Key Issues for Counselling in Action
Yorumları oku
%19 İndirim
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 135 x 215 mm
Sayfa Sayısı
: 336
Cilt Durumu
: Ciltsiz
Boyut
: Normal Boy
Aynı gün kargo (16:00'a kadar geçerli)
Liste Fiyatı
: 27,78 TL
İndirimli Fiyatı
: 22,50 TL
Kazanılan Puan
: 68 NP
Barkod
: 9786053200208
Basım Yılı
: Ocak 2018
Kategoriler
Ürünün Tanıtımı

Etkili bir psikolojik yardım, hizmeti veren ile alan arasında güçlü bir işbirliğinin oluşturulmasına dayanmaktadır. Bunun başarılabilmesi, hem uygulayıcının beceri sahibi olmasını hem de süreç içinde karşılaşılan durumları hizmet alan kişi ile karşılıklı olarak müzakere edebilmesini gerektirmektedir. Psikolojik Danışma Uygulamalarının Temel Konuları kitabı, bugüne kadar binlerce psikolojik danışmanın hem eğitiminde hem de hizmet içi eğitimlerinde destek olarak kullanılmıştır. Danışanla yüzyüze karşılaşmaya hazırlanan adayların, sürecin her bir aşamasında neler olması gerektiği konusunda hazırlıklı olmasına, bu sırada sıklıkla karşılaşılan durumları gözden geçirmelerine yardımcı olmaktadır. Ele alınan konular, kuramsal yaklaşımı ne olursa olsun tüm uygulayıcılar için söz konusudur. Uygulamalarda her zaman karşılaşılan şu konular ele alınmaktadır: •işi başlatmak •değerlendirme yapmak •derin bir ilişki kurarak çalışmak •amaçları oluşturmak •ilişkiyi sonlandırmak Karşılaşılan aşağıdaki zor durumlarla ilgili olarak da bazı tavsiyeler sunulmaktadır: •tereddütlü danışanlar •tıkanmalar •danışan bağımlılığı •beklenmedik sonlandırmak Güncellenerek yeniden yazılmış olan bu ikinci basım oldukça kapsamlıdır, ayrıca dokunmanın kullanılışı, kendine bakım, kültür ve uygulamaların değerlendirilmesi gibi yeni konuları da içermektedir.

Bu ürünü 899 kişi görüntüledi.
Ürünü Oyla:
Tüm ürün yorumları listeleniyor.
Sırala: