Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
PSİKODRAMAYA DERİNLEMESİNE BAKIŞ - PSİKODRAMANIN TERAPÖTİK YANLARI ( PSİKODRAMAYA DERİNLEMESİNE BAKIŞ - PSİKODRAMANIN TERAPÖTİK YANLARI )
PSİKODRAMAYA DERİNLEMESİNE BAKIŞ - Psikodramanın Terapötik Yanları
PSİKODRAMAYA DERİNLEMESİNE BAKIŞ - PSİKODRAMANIN TERAPÖTİK YANLARI ( PSİKODRAMAYA DERİNLEMESİNE BAKIŞ - PSİKODRAMANIN TERAPÖTİK YANLARI )
Barkod
: 9786051336930
Basım Yılı
: 2013
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16 X 23.5
Sayfa Sayısı
: 192
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Aynı gün kargo
(16:00'a kadar geçerli)
%19 İNDİRİM
Liste Fiyatı
28,00
İndirimli Fiyatı
22,68
Kazanılan Puan
68 NP
Bu kitabı 3,78 ₺'den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.
Kategoriler
Bu ürünü 1457 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Bu kitabı alın! Bu kitap, psikodrama üzerine, alanda az sayıda olan gerçek bilim adamlarından biri tarafından yazılmış mükemmel bir kitaptır. J. L Moreno’nun çalışmaları, Kellermann’ın çabalarıyla psikodramatik kurama ilişkin titiz ve özgün çözümlemelerle üretken bir biçimde açımlanmıştır. Kitabın içindeki Psikodrama Yöneticisi Uygulama Çizelgesi özellikle yararlı bir katkıdır…bu kitabı mutlaka alın. ’ MarciaKarp, BPA Dergisi Ustalıklı ve son derecede özgün içeriği ile, bu kitap yalnızca psikodrama terapisine derinlikli bir kavramsal alt yapı getirmekle kalmayıp, aynı zamanda Kellermann’ıpsikodramanın temelleri üzerinde düşünce üreten az sayıdaki özel ve değerli kişilerden biri olarak öne çıkaracaktır. JonathanD. Moreno, Ph. D Önsöz’den ’. . .

bu kitap tanımlama ve uygulamada karşılaştıkları bağlamlar açısından, psikodramatistler ve benzer biçimde çalışan diğer psikoterapistler… genelde sanat terapistleri ve özelde drama terapistlerine yöneliktir. SueJennings, Groupwork Peter FelixKellermann, Ph. D. , klinik psikolog ve psikodrama ve sosyodrama alanında uluslararası çalışan bir eğiticidir. Kendisi ASGPP üyesidir(Zeka T. Moreno Ödülü 1993) ve 1998-2000 yılları arasında lAGPpsikodrama biriminin başkanlığını yürütmüştür. Kendisi İsveç, Stokholm doğumludur ancak 1980’den beri İsrail, Kudüs’te yaşamaktadır. Psikodrama, sosyodrama ve bağlantılı konularda pek çok makalesi yanında Sosyodrama ve Kollektif Travma (2006) ve ortak editörü olduğu Travmadan Sağ Kalanlarla Psikodrama (2000) adlı kitapların yazarıdır. Kendisi İsrail’de Nazi’lerin yaptığı Musevi Katliamı mağdurları ve ailelerine yönelik bir sağaltım merkezi olan AMCHA’da 1996-2000 yılları arasında şef klinik psikolog ve 2001-2004 yılları arasında Yönetici Başkan olarak çalışmıştır.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: