Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Makine
Makine
Makine
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
OTOMATİK KUMANDA ELEKTROMEKANİK KUMANDA SİSTEMLERİ (  )
Otomatik Kumanda Elektromekanik Kumanda Sistemleri
OTOMATİK KUMANDA ELEKTROMEKANİK KUMANDA SİSTEMLERİ (  )
Barkod
: 9789755116174
Basım Yılı
: 2014
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16.5 x 24 (cm)
Sayfa Sayısı
: 347
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
24 Saatte Kargoda
%23 İNDİRİM
Liste Fiyatı
100,00
İndirimli Fiyatı
77,00
Kazanılan Puan
231 NP
Bu ürünü 1455 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Özgeçmiş

01. 10. 1968’de Bolu’nun Kıbrıscık ilçesinin Bölücekkaya Köyünde doğdu. Sırasıyla Bölücekkaya Köyü ilkokulu, Kıbrıscık Ortaokulu, Bolu İzzet Baysal Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Bölümü, Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Elektrik Öğretmenliği Bölümünü bitirdi. 1989 yılında tamamladığı üniversite eğitimi sonrası Edirne Uzunköprü Endüstri Meslek Lisesinde öğretmen olarak çalışmaya başladı.

1990 yılında İzmir’in Gaziemir ilçesindeki Ulaştırma Okulunda temel yedek subaylık eğitimi aldıktan sonra Tokat Erbaa Endüstri Meslek Lisesinde yedek subay Öğretmen olarak askerlik görevini tamamladı. Ardından yeniden Uzunköprü Endüstri meslek Lisesinde çalışmaya başladı.

1991 yılında Manisa Endüstri Meslek Lisesi’ne tayin oldu. 1995 yılına kadar bu okulda çalıştıktan sonra kendi isteğiyle Bolu İzzet Baysal Endüstri Meslek Lisesi’ne nakil oldu. 1998 yılında aynı okulun elektronik bölümü şefliğine atandı. Bu okulda görev yaparken ek olarak Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Bolu Meslek Yüksek Okulu, Endüstriyel Elektronik Programının sayısal elektronik, ölçme tekniği, analog elektronik derslerini (dışarıdan öğretim görevlisi olarak) verdi. Hafta sonları ise ECA Elginkan Vakfının Bolu’daki Eğitim Merkazinda elektronikle ilgili olarak açılan kurslarda elektronik dersleri eğiticisi olarak görev aldı.

2006 yılında uzman öğretmen unvanını kazandı. 2007 yılında AB projesi kapsamında Almanya, Fransa, Hollanda ve Belçika’da mesleki-teknik incelemelerde bulundu.

2007 yılında Artvin Murgul Endüstri Meslek Lisesine tayin oldu. Bu okulda atölye şefi olarak görev yaptı. 2008-2013 yılları arasında TC Lefkoşa Büyükelçiliği Eğitim Müşavirliğine bağlı olarak KKTC’deki endüstri meslek liselerinde uzman öğretmen olarak görev yaptı.

Halen zonguldak ilinde uzman elektrik öğretmeni olarak görev yapmaktadır.

1995 yılından beri kitap yazarlığı ve yayıncılık üzerine de çalışmaktadır. 2014 yılı itabariyle 40’ın üzerinde kitap yayınlanmıştır.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: