Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Makine
Makine
Makine
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
kapat test
ORTAOKUL SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ / ÇÖZÜMLÜ SORU BANKASI / ALAN BİLGİSİ VE ALAN EĞİTİMİ/ ( ORTAOKUL SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ / ÇÖZÜMLÜ SORU BANKASI / ALAN BİLGİSİ VE ALAN EĞİTİMİ/ )
Ortaokul Sosyal Bilgiler Öğretmenliği / Çözümlü Soru Bankası / Alan Bilgisi ve Alan Eğitimi/
ORTAOKUL SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ / ÇÖZÜMLÜ SORU BANKASI / ALAN BİLGİSİ VE ALAN EĞİTİMİ/ ( ORTAOKUL SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ / ÇÖZÜMLÜ SORU BANKASI / ALAN BİLGİSİ VE ALAN EĞİTİMİ/ )
Barkod
: 9786058604629
Basım Yılı
: Haziran 2014
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 175x240 mm
Sayfa Sayısı
: 336
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
24 Saatte Kargoda
%35 İNDİRİM
Liste Fiyatı
30,00
İndirimli Fiyatı
19,50
Kazanılan Puan
59 NP
Bu ürünü 3215 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Elinizde tuttuğunuz bu eser bilimsel ölçütlere göre Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Alan Bilgisi Sınavı’na yönelik hazırlanmıştır. Bu doğrultuda, kitapta da alan eğitimi kabul edilen tüm konular ve dersler ayrıntılı olarak ele alınmış ve her sorunun çözümü, bilimsel kaynaklara dayandırılarak verilmiştir. Kitapta yer alan sorular; MEB müfredatı ve YÖK AKTS ders içerikleri ve konuları doğrultusunda hazırlanmış olup bölümler hâlinde sunulmuştur. Eserde, sosyal bilgiler öğretmenliği alan eğitimiyle ilgili olarak Sosyal Bilgilerin Temelleri, İletişim, Özel Öğretim Yöntemleri I ve II, Sosyal Bilgiler Ders Kitabı İncelemeleri, Vatandaşlık ve Demokrasi Eğitimi Dersi Öğretimi, Türkiye Cumhuriyeti İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Dersi Öğretimi, 4-7. Sınıf Sosyal Bilgiler Öğretim Programı ve Öğretimi ile ilgili konular yer almaktadır. Kitapta giriş, geliştirme ve pekiştirme düzeylerinde sorular bulunmaktadır. Özellikle pekiştirme tarzı soruların çözümü için mutlaka giriş ve geliştirme bölümünde yer alan soruların çözümleri ayrıntılı olarak zihinde yapılandırılmaktadır. Sorular hazırlanırken ÖSYM’nin soru kalıpları referans alınmıştır.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: