Tükendi
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Kırtasiye
Makine
Makine
Makine
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
kapat test
ORTAOKUL 5-8 DÜŞÜNEN SINIFLARDA DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETİMİ ( ORTAOKUL 5-8 DÜŞÜNEN SINIFLARDA DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETİMİ )
Ortaokul 5-8 Düşünen Sınıflarda Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretimi
ORTAOKUL 5-8 DÜŞÜNEN SINIFLARDA DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETİMİ ( ORTAOKUL 5-8 DÜŞÜNEN SINIFLARDA DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETİMİ )
Barkod
: 9786053184188
Basım Yılı
: Mart 2016
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16x23.5
Sayfa Sayısı
: 480
Cilt Durumu
: Karton Kapak
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-3 iş günü temin
%15 İNDİRİM
Liste Fiyatı
60,00
İndirimli Fiyatı
51,00
Kazanılan Puan
153 NP
Bu ürünü 2258 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Ortaokul 5-8 Düşünen Sınıflarda Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretimi kitabı, bir din ve ahlak alanı özel öğretim yöntemleri kitabıdır. Kitabın ulaşmak istediği hedef kitle arasında üç grup önceliklidir. Bunlar: • İlahiyat Fakültesi mezunlarına yönelik öğretmenlik formasyon eğitiminde yer alan özel öğretim Yöntemleri dersini okutan öğretim elemanları • Söz konusu dersi okuyan öğrenciler/öğretmen adayları, • Ortaokul 5-8. sınıflarda Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni olarak görev yapanlar. Bununla birlikte hedef kitle, sözü edilen üç grupla sınırlı değildir. Ortaokul düzeyindeki öğrencilerle gerçekleştirilen örgün ve yaygın eğitimdeki tüm din ve ahlak alanı dersleri öğretmenleri, bu kitabı bir el kitabı olarak kullanabilirler. Bunlar arasında: örgün eğitimde; • Temel Dinî Bilgiler dersi öğretmenleri • Hz. Muhammed’in Hayatı dersi öğretmenleri • Kur’an-ı Kerim dersi öğretmenleri Yaygın eğitimde ise Kur’an kurslarında verilen; • Dinî Bilgiler dersleri • Kur’an-ı Kerim dersleri öğreticileri yer almaktadır. Kur’an-ı Kerim derslerinde, özellikle meal ile çalışmalarda faydalı olması beklenmektedir. Diğer derslerde Kur’an ile çalışma hususunda ise özel ve etkin kullanıma hizmet etmesi amaçlanmaktadır. Tüm bu amaçlar doğrultusunda hazırlanan kitabımız hem bir ders kitabı hem de el kitabı, kılavuz kitap niteliklerine haizdir.

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: