Sepete Ekle
Tüm Kategoriler
Tüm Kategoriler
2019 KPSS Kitapları
Akademik
Aksesuar
Bilgisayar
Bilim - Mühendislik
Biyoloji
Çevre Yer Bilimleri
Çocuk Kitapları
Edebiyat
Eğitim
Ekonomi
Felsefe
Genel Konular
Gezi ve Rehber Kitapları
Hobi
Hukuk
İnanç Kitapları - Mitolojiler
İnsan ve Toplum
İslam
Müzik
Periyodik Yayınlar
Politika Siyaset
Psikoloji
Sağlık
Sanat
Sosyoloji
Tarih
Yabancı Dilde Kitaplar
Yemek Kitapları
OLAĞANÜSTÜ BİR HAZİNENİN KEŞİF YOLCULUĞU ( RİSALE-İ NUR EĞİTİM PROGRAMI TEMEL KAYNAK KİTABI VE AKADEMİK DERS MÜFREDATI<BR>
FARKLI AÇILIMLAR, KAPSAMLI BİR İÇERİK, ESERİN METNİ, İZAH METNİ, KAVRAM AÇIKLAMALARI )
Olağanüstü Bir Hazinenin Keşif Yolculuğu
OLAĞANÜSTÜ BİR HAZİNENİN KEŞİF YOLCULUĞU ( RİSALE-İ NUR EĞİTİM PROGRAMI TEMEL KAYNAK KİTABI VE AKADEMİK DERS MÜFREDATI<BR>
FARKLI AÇILIMLAR, KAPSAMLI BİR İÇERİK, ESERİN METNİ, İZAH METNİ, KAVRAM AÇIKLAMALARI )
Barkod
: 9786052962664
Basım Yılı
: Ekim 2017
Basım Dili
: Türkçe
Ebatı
: 16 x 23 (cm)
Sayfa Sayısı
: 688
Cilt Durumu
: Ciltli
Boyut
: Normal Boy
Yaklaşık 1-4 iş günü temin
%35 İNDİRİM
Liste Fiyatı
38,00
İndirimli Fiyatı
24,70
Kazanılan Puan
74 NP
Bu ürünü 750 kişi görüntüledi.
Kitap Tanıtımı

Kitap, 2018 Altın Kalem Yazarlık Ödülü sahibidir.

Kainatın Sırrını Keşfeden Kitaplarla Tanışın

Bu çalışma, sizi içerdiği yüksek hakikatler ve büyük ilmî keşiflerle şaşırtacak, bazılarınıza “Şimdiye kadar nasıl olur da duymamışım!“ dedirtecek, dünyanın her köşesinde ve her kesim insanda hayranlık uyandıran inanılmaz bir eserle tanıştırmak için kaleme alındı.

İşte kâinatın bilinmez ve gizli kalmış esrarı olan ve insanlığın sürekli merak ettiği Varoluşun Üç Temel Sorusu: “Bu kâinat ve içindekiler nereden geldi, nereye gidecekler ve burada ne için bulunuyorlar ve vazifeleri nelerdir? Yani biz burada ne yapıyoruz?“ Eserlerin İnceleme Konusu: Bir insanın en önemli meselesi olan bu üç temel sorunun cevabını, ilahî vahyin ışığı ve aklın ortak rehberliği ile; aklî deliller kullanarak doğru olarak vermektir.

Tüm insanlığın ihtiyacı olan ve varlığın temel gerçekliğini arayan herkese hitap eden ve bilim dünyasını ve bilim insanlarını daha da derinden ve yakından ilgilendiren ve ilahî vahyin eliyle getirilen yüksek hakikatler, bu eserlerle yeniden keşfediliyor ve aklî metotlarla tamamen ispat ediliyor. Özellikle kuantum fiziğinin ve astronominin günümüzde geldiği aşamada, tam da en ileri noktaya gidilerek eşyaya, kâinata ve insana dair olan üç temel soruya cevap arandığı günümüzde; bilim ve bu eserler, artık aynı alana giren konuları incelemektedirler ve aynı çalışma sahasını paylaşmaktadırlar.

İçinde bilime ve öğrenmeye dair, karşı konulmaz bir merak ve tutku bulunan insanlar için manevî bir ilim hazinesi olan bu eserlerin adı: Risale-i Nur’dur. Sizi büyük bir hazinenin kapısından içeriye davet ediyoruz ve anahtarını da bu çalışmamızla elinize veriyoruz. Lütfen İçeriye Buyrun !

Ürünü Oyla:
Tüm yorumlar listeleniyor
Sırala: